מעטים הישראלים אשר המשטרה לא עצרה אותם ונתנה להם קנס על ביצוע עבירה בכביש. הקנס יכול להיות בגין הליכה במעבר חצייה באור אדום או בגין מהירות מופרזת או במקרים יותר חמורים בגין נהיגה בשכרות או מעבר באור אדום. אין ספק כי ביום יום אנו מברכים על פעולות המשטרה ורואים בהם דבר חשוב השומר על שלום הציבור. אך ברגע שהמשטרה עוצרת אנחנו לא נספיק להתלונן עליה ולחשוב כיצד אנחנו יכולים להימנע מתשלום הקנס או להימנע מהעונש שהוטל עלינו כמו שלילת רישיון או אף ישיבה בבית הכלא. אז יש דרך להילחם במשטרה והיא כוללת פניה אל עורך דין תעבורה. עורך דין זה יסייע לכם להתמודד מול המערכת המורכבת הזאת אשר תובעת אתכם ומטילה עליכם עונשים והוא הגורם אשר יבטיח כי אתם לא תקופחו במסגרת ההליך וכי הזכויות שלכם תישמרנה.

בחנו את הניסיון של העו"ד

ללא ספק כאשר אתם בוחרים עורך דין תעבורה אתם צריכים להיות בטוחים כי הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש. עליכם לעשות כל מאמץ בכדי לבחור את העורך הדין הטוב ביותר ולצורך כך אנחנו ממליצים לכם לבחון לעומק את הניסיון של העו"ד. עליכם להבין כי ככל שהעו"ד שלכם יהיה יותר מנוסה כך תוכלו לסמוך עליו יותר וכך תוכלו לדעת כי הוא יטפל בתיק שלכם בצורה יותר טובה. כמובן שאתם צריכים לשים דגש על כך שהניסיון של העו"ד יהיה בתחום התעבורה ולא בשום תחום אחר מכיוון שרק עו"ד תעבורה יוכל לסייע לכם אם הסתבכתם בנושא של עבירות תנועה.

בדקו האם לסנגור יש ראייה כוללת של ההליך

אך הניסיון של העו"ד הוא לא הדבר היחידי שאתם צריכים לבחון כאשר אתם בוחרים עורך דין תעבורה לצד זאת אתם צריכים לבדוק לעומק האם לסנגור יש ראייה כוללת של ההליך. כיצד בוחנים את הנושא הזה? אתם צריכים לבדוק האם הסנגור שלכם היה בעבר בפרקליטות או במערך התביעה של משטרת ישראל וכך יהיה לו מושג כיצד גורמים אלו פועלים והייצוג שלו יהיה ברמה גבוהה יותר. הדבר הטוב ביותר שיכול להיות אצל העו"ד שלכם זה אם הוא היה בעבר שופט תעבורה. אם העו"ד כיהן גם כשופט אזי הוא מבין את מערך השיקולים של השופט והוא יוכל לקבל החלטה הרבה יותר חכמה ומושכלת בנוגע לאופן הייצוג שלכם.

בדקו האם העו"ד נחשב למומחה בתחומו

נקודה נוספת שאתם צריכים לבחון היא האם העורך דין הוא בעל סמכות בתחומו והאם הוא נחשב למומחה בתחומו. כחלק מכך אתם צריכים לבחון לדוגמא כמה פעמים הופיע העורך דין בשאלות של תעבורה בתקשורת. ידוע וברור כי התקשורת מזמינה רק מומחים להופיע אצלה ועל כן הופעות בתקשורת יכולות ללמד אתכם על כך שהעורך דין נחשב למומחה בתחום התעבורה.