שמשנט
היום: שישי, 22/02/2019. מגזין שמשנט

אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית לימים שבין ה-8.6 וה-14.6

לפחות לשתי קבוצות מזלות מומלץ לצאת בקרוב לנופש (מריחים את הקיץ?) וגם: למי מומלץ לחדש קשרים מן העבר?

פורסם בתאריך: 08/06/2018 07:24

אודי ברגר

טלה

21.3-20.4

אתם מגלים שמבינים אתכם כאשר אתם מדברים מבלי להתפרץ. הגיע הזמן שתבינו, שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות, ובגלל פערי האופי, ביניכם ולבין בני המין השני. אתם מחניקים בקושי זיכרונות נוסטלגיים. אתם מהרהרים בקורותיכם האחרונים בחיק הנפש הקרובה אליכם ביותר. אתם מרגישים שאתם רוצים לחזור להצלחה בעבודה, כפי שהייתה לכם בעבר, עד לא מזמן. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי, שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן, באופן מונוטוני, עקבי והרסני. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית שהחלה להשפיע לטובה.

שור

21.4-20.5

כשוורים אתם חכמים וסומכים רק ובעיקר על עצמכם. אתם יושבים ולא מנסים לצאת מהדביקות הזאת לאותה משרה, לאותו בית או לאותם פחדים ללמוד או לפתוח עסק משלכם. הגיע הזמן שלא תסמכו רק על הגורל והנס אלא שתביאו את השפע אליכם ובעצמכם. זה הזמן לפעול ולעשות דברים שאף פעם לא עשיתם, על מנת להגיע לתוצאות שאף פעם לא השגתם. זה הזמן ללמוד מה הן נוסחאות הטעות, הגורמות לכם להיתקע בכל תחום ועניין. חפשו יועצים טובים המתמחים בנושא הזוגיות, האהבה והקריירה.

תאומים

21.5-21.6

השבוע לאלה שבקשר מחייב ורומנטי: קשה לכם לחתוך קשרים רגשיים. בנוסף, אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. זה הזמן לנקוט באמצעים ולהשקיע אנרגיה על מנת להשתבץ בנופש שלו אתם זקוקים. תתמודדו עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת האכזבות הרומנטיות שחוויתם בעבר הרחוק/הקרוב. חפשו עזרה דרך האינטרנט, ארגנו את עצמכם, באיטיות ובקוליות, ומהר תגלו שרק כך אתם משיגים דברים ומתגברים על חולשותיכם. חשפו את המקור שיגלה לכם את נוסחת ההצלחה בכל תחומי החיים.

סרטן

22.6-22.7

צפו לשינויי חשיבה ולשמחה בנוגע למשפחה ולבריאות. אתם שוב מנקים את האבק מעל הלב ובמיוחד כשמדובר על אהבת-העולם המסורתית והישנה. הפרפרים מבני המזל פתאום מגלים שהם פחות פוחדים מלתת אהבה ושיותר קל להם להוריד אגו. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו ליזום קשרים מחדש - דברו מן הלב והרגש. המשיכו להשקיע בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם פוחדים לאבד אותה. זה הזמן למצוא את החופשה שתעשה לכם את הקיץ. חפשו בריאות ורוגע בעצם הנתינה ותגלו שדרך זו פותחת לכם גם שערי ממון ובריאות. 

אריה

23.7-22.8

חיפושים עצמיים לאחר הפרישה נתקלים בהפתעות לא נעימות שמקום בחברים שלכאורה שכחו אתכם מאחור. אתם יושבים ומביטים בגעגוע אל עברכם בחיק בן/ת הזוג האוהב/ת. אתם משועממים ואינכם יודעים לשנות זאת. התסכול הגדול נובע מהקשר הרומנטי אותו אתם סוחבים בלב זמן רב. העסקים זזים קצת וזאת בזכות מצבים כוכביים משופרים. זה הזמן לצאת בפרסום מסיבי, במידה ויש לכם עסק משלכם. המישור הזוגי די תקוע ואתם לא מאמינים שאפשרי לתקן. המחשבות והדאגות מחלישות, אתם מחליטים לצאת מהבית כדי להתאוורר.

בתולה

23.8-22.9

אתם מאמינים בהשגחה העליונה, אך תתחילו למלא את השליחות שלכם בחיים ולבצע אגב כך השתדלות. זה הזמן לעשות דברים טובים לאחרים, ודרך זה תגיעו לאופקים ליעדים רחבים וטובים יותר. שקמו את האמונה בבני אדם, אמונה שנטשה אתכם מזמן. הפנויים יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכיוונים אחרים. כדאי להתגבר על הסלידה מאינטרנט. חזקו את הקשר עם חברים, וגם עם נפשכם הלחוצה. המתוסכלים מהשטח הרומנטי ומהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית, נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג החמקמק/ה.

מאזניים

23.9-23.10

החששות בעבודה נרגעים. זה הזמן לשלוח קורות חיים ולהיעזר בכל מנועי החיפוש באינטרנט כדי למצוא עבודה זמנית או המתאימה לכם. כדאי לצאת מהעקשנות הטבעית שלכם בנוגע לתחום הקריירה. אתם נלחמים כדי שיהיה לכם טוב ומרגישים לבד ללא עזרה חיצונית וגם לא מכיוון בן/ת הזוג. הפנויים מרגישים לבד ונתקפים בתחושת חוסר אונים. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה, אבל זכרו: היא לא תמיד עוזרת למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו. עשו השתדלות ופנו ליועצים המסוגלים לחלץ אתכם מהתקיעות הארוכה.

עקרב

24.10-21.11

הימים האינטימיים נקטעים השבוע כתוצאה מבלבול וקהות חושים מכיוון בן/ת הזוג. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן. ייתכנו טעויות מצידכם כשאתם מנסים להתקדם במישור הזוגיות. כעת אתם פוחדים לאבד את אהבת הילדים ושלא תהיה לכם היכולת להעניק ולדאוג לכל מחסורם. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ושלא להיות תלויים בבן/ת הזוג. חפשו חברים וידידים מן העבר אותם מזמן לא פגשתם. אתם מגלים שהחופשה היא רעיון טוב על מנת לרענן את הגוף ואת הנשמה.

קשת

22.11-21.12

הביטחון שלכם משתפר ומשתקם השבוע למרות שהאויבים הנסתרים והגלויים לא מעטים. אתם שונים, לא מתחברים עם מה שכולם אוהבים ולבד. הגיע הזמן שתבינו כי אצבע אלוהים לעולם לא משאירה טביעות אצבע זהות, על גופו, אופיו ונשמתו של כול אחד ואחד באופן שווה, היזכרו בעובדה שבן/ת הזוג שלכם שונה ושעליכם לדעת על מה להתפשר. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאות אישית. הגשימו חלומות, אך השתדלו לשתף אחרים בתחושות הבטן והכאב. צלצלו לחברים ותופתעו לטובה, במיוחד מבן/ת זוג לשעבר.

גדי

22.12-20.1

השבוע אתם מצליחים להתרחק ממחשבות על הפסדי העבר, ונושמים קצת לרווחה. רמת ההקשרים עולה למדרגה חיובית, במונחים עסקיים ותעסוקתיים. אתם בעלי אמביציה. אתם מעשיים ויעילים, עד כדי כך שאתם מצליחים לשבור את הדעה השלילית בהקשרכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. חסרי המזל הקבועים, חייבים למצוא פירצה דרך חברות כוח אדם ואינטרנט. הכספים שקיבלתם מהירושה נעלמו מהר מבלי שעשיתם בהם שימוש בהתאם למה שחלמתם לבצע. התקיעות הרגשית בנושא בן/ת הזוג מפריעה לנצל את הפוטנציאל האישי הטבעי.

דלי

21.1-18.2

אתם מתעוררים לחשיבה על מצבכם - באופן כללי. הנשואים צריכים לשמור על הנאמנות לבן/ת הזוג, יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/ת הזוג כי נשבעתם לאהוב, השאלה אם אתם מקבלים גם כן אהבה. ייתכנו מהלכים מעוררי תקווה בנוגע לקשר מן העבר. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה בנוגע לירושה, לרצון לעזרה, או לכספים שנגזלו מכם. העזו לנהל את עצמכם כעצמאיים בשטח ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם, על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי.

דגים

19.2-20.3

תחושת הקביעות חשובה לכם השבוע במישורי תעסוקה ואהבה. לא לאבד סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג. אתם סובלים גופנית כרגע, זה אומר שמשהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד וללא עזרה מבחוץ. לא לדאוג מעניין חוסר כספים. זה הזמן לחשוב על להוציא כישרונות אישיים החוצה, אל האור החיצוני. חפשו מקצוע והכשרה מתאימים יותר. צאו לבלות ולשחרר את החשיבה היצירתית, אותה הזנחתם בגלל כובד הדאגות ואכזבות החיים. צלצלו אליי לשיחה ראשונית ותופתעו לטובה. צאו לבלות או לפחות  ללחופשה קצרה מעוררת השראה.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

תגובות facebook

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: