המסורת נמשכת. עם עצבות בלב שלא נגמרת ורוח ספורטיבית שמתחזקת משנה לשנה, הסתיים לו עוד טורניר לזכר אביב אברג'ל, ילד בן עירנו, שהכדורגל היה אהבתו הגדולה ובטרם עת, במפתיע ובאופן סימלי, נפטר במהלך משחק. 

אמו, גאולה: "יום אחד כשנשאל 'מה יהיה? כל היום אתה משחק כדורגל', השיב 'אני אמות עם הכדור ביד'". המקרה אירע לפני מספר שנים במגרש 'עדיהו' ומידי שנה התקיים במקום הטורניר. לאחר שבית-הספר נסגר ואוחד עם 'שפותותרבויות', הועתק הטורניר ונערך בבית הספר 'לוין'. כמובן שהרוח החיה מאחורי הטורניר, כמו יתר הטורנירים, הוא עמוס מייצון ממחלקת הספורט בעירייה וכמובן שהטורניר זוכה לברכתם ותמיכתם של מנהל האגף איתיק קניזו והממונה, מ"מ ראש העיר מאיר בלעיש. בטורני משתתפיםילדים בגילאי כיתות ו' (12), הגיל בו הלך אביב ז"ל לעולמו.

הטורניר נמשך כשלושה שבועות ברצף ומתחלק לרבע גמר כאשר נמנות בו 8 קבוצות, חצי גמר שנמנות בו 4 קבוצות והגמר שבו משחקות שני הקבוצות המובילות. השבוע הסתיים הטורניר ובו זכתה קבוצת שלתלמידים מכיתה ו' בבית הספר "לוין". נרשמה היענות מרובה מבתי הספר ותלמידים רבים הגיעו לעודד ולצפות במשחקים.

האם, גאולה, הוסיפה: "אביב היה ילד טוב אהוב על כולם, אוהב את הבריות ילד שמח, אנרגטי, מוסרי מאוד ועזר לכל אדם שנזקק לעזרה ברחוב גם אם לא הכירו. "אנשים טובים באמצע הדרך" האם גאולה מספרת על חיים לא פשוטים והתמודדויות קשות עם האובדן ו"שהזמן לא עושה את שלו" הכאב הולך וגובר אבל יחד עם זאת עצם קיום הטורניר נותן לה כוח. אני מעריכה מאוד את עבודתו ויוזמתו של עמוס מימוני ואסירת תודה על כך שהוא מזכיר ומנציח את סמלי הכדורגל בעיר - מילדים ועד מבוגרים -, הוא איש מיוחד וכמובן היה המאמן של אביב בחייו וכעת במותו. תודות גם לאלירן סגל, הרצל ביטן ומאיר מ'רון טל' שתרם באהבה את הביגוד לשחקנים".

מאגף ספורט, אירועים ונוער נמסר: "תודה מיוחדת למשפחה ובעיקר לגאולה האם, שלאחר שיחה קצרה אך גדולה מהחיים ספרה את סיפורה ודואגת להגיע מידי שנה להשתתף ולהיות חלק מהטורניר ודואגת לכיבוד למשתתפים, גאולה אומרת שעצם קיום הטורניר מצליח להחיות את בנה בתוכה. נתראה בע"ה בשנה הבאה".