צמח המרמן יוצאת בהטבה לרוכשי  הפנטהאוזים בפרויקט נופיה בבית שמש. במסגרת ההטבה רוכשי הפנטהאוזים יוכלו לשלם מקדמה של 50% אחוזים במעמד החתימה על החוזה וכל השאר שנה לאחר האכלוס ללא ריבית.

 

לדברי רונית כהן מנהלת השיווק והמכירות של צמח המרמן, "בחודשים האחרונים אנחנו רואים מגמה של עלייה ברכישת דירות על ידי משפרי דיור בפרויקטים של החברה. מצד שני אנחנו עדיין מזהים חשש את משפרי הדיור להתחייב לעסקה לפני מכירת הדירה הישנה שלהם. כדי לנטרל את הלחץ והחשש הזה אנחנו מציעים לרוכשים שלנו לשדרג את איכות חייהם בדירה חדשה בפרויקט נופיה ולשלם את מרבית התמורה על דירתם החדשה רק כעבור שנה לאחר שייכנסו לדירתם החדשה. בשנה הזאת הם יכולים למכור את דירתם הישנה ללא לחץ או התפשרות על מחיר הנכס".

 

יש לציין כי על פי הדו"חות הכספיים שצמח המרמן דיווחה השבוע לבורסה, ברבעון הראשון של 2018 חלה עלייה של 26% במכירת דירות במגוון פרויקטי החברה לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

 

פרויקט נופיה ממוקם בכניסה לבית שמש בקרבת עורקי תחבורה ראשיים ותחנת הרכבת. הפרויקט כולל 5 מגדלים בני 15 קומות הכולל=E9ם 340 יחידות דיור שארבעה מתוכם מאוכלסים. בפרויקט ניתן למצוא פנטהאוזים אחרונים, חלקם לאכלוס מיידי במחיר התחלתי של 2,400,000 שקל, ודירות 5 חדרים החל מ-1,830,000 שקל.

לרשות דיירי הפרויקט עומד פארק פרטי המשתרע על פני כ-6 דונם וכולל פינות ישיבה, צמחיה, מסלולי ריצה ומתקני משחקים. כמו כן, בשל גובהו של הפארק, נצפה ממנו נוף עוצר נשימה לאזור צרעה. בתוך הפארק יש מעלית שמובילה את הדיירים למרכז שער העיר