חושבים על בילוי חדש ומסעיר עם הילדים? רוצים לראות אותם רצים? חסר לכם זמן איכות איתם? אם כך, כדאי שתעצרו רגע ותיזכרו: אף פעם זה לא מאוחר מידי לבלות עם המשפחה. לכן, אם חשוב לכם שכולם יהיו ביחד ולא רק חלק מבני המשפחה, אתם יכולים לצאת עוד היום לבילוי של פעילויות גיבוש ומשחקי חברה למשפחה. פעילויות גיבוש ומשחקי חברה למשפחה מתקיימות היום בלא מעט מקומות בישראל כך שהדבר החשוב ביותר הוא לבחור את המקום שאליו אתם פונים. מה שבטוח זה שאם כבר לקחתם חופשה, השקעתם והחלטתם שאתם רוצים לבלות ביחד, כדאי יהיה לבחור את המקום הכי מקצועי ורציני שיש.

בילוי שמתאים למשפחה יחסית קטנה

אם המשפחה שלכם מורכבת משני הורים ושניים או שלושה ילדים, הרי שמדובר על משפחה יחסית קטנה במימדים של ישראל. משמעות הדברים היא שכאשר אתם מחפשים פעילויות גיבוש ומשחקי חברה למשפחה כדאי יהיה לבחור את הפעילויות המתאימות לגודל המשפחה שלכם. לדוגמא, אפשר לשלב פעילויות כמו רכיבה על סוסים, נסיעה על ג'יפים ואפילו מספר משימות שונות שכולכם מכירים מהתוכנית המרוץ למיליון. בדרך כלל כאשר מדובר על פעילויות שמיועדות למשפחות יחסית קטנות הרעיון הוא לבצע את כל האתגרים ביחד ולא להתחלק לקבוצות אשר נלחמות זו בזו.

פעילויות למשפחות מרובות ילדים ומורחבות

אם מתחשק לכם היום זה לצאת לבילוי הכוללות סדנאות בישול, פעילויות גיבוש או משחקי חברה למשפחה ואם אתם רוצים להזמין גם את בני הדודים שלכם וקרובי משפחה אחרים – הרי שיום הפעילות צריך להיות שונה. במקרים כאלה עדיף יהיה לבחור פעילויות ODT שונות כמו מלחמות עם רובי צבע, משיכות בחבל ועוד הרבה תחרויות שניתן לעשות בין שתי קבוצות. החלוקה לקבוצות מוסיפה אדרנלין ואתגר לכל הפעילויות השונות ואתם תראו שאחרי יום כזה תחזרו מרוצים ביותר. אומנם כל פעילויות גיבוש האלה יגרמו לכם להוציא אנרגיות, אך אין ספק שתיהנו מכל רגע ביום גיבוש כזה שאליו תצאו עם כל המשפחה המורחבת שלכם.

התזמון והמקום בפעילויות גיבוש

בין אם אתם חושבים על פעילויות גיבוש ומשחקי חברה למשפחה הקטנה והמצומצמת שלכם ובין אם אתם רוצים להגיע עם כל המשפחה המורחבת, כדאי יהיה לבחור את התזמון. קחו בחשבון שברוב המקרים הפעילויות הללו מתקיימות בשטח, בין אם זו פעילות של המרוץ למיליון, משימות מהתוכנית הישרדות או כל סוג אחר של פעילות. משמעות הדברים היא שעדיף יהיה להימנע מהיום הכי גשום בשנה, ממש כמו שהיום הכי חם באוגוסט עלול להיות קצת פחות מתאים. בנוסף לכך, אנחנו ממליצים לכם לקרוא דבר או שניים אודות החברה שאליה אתם פונים ושאצלה תעברו את כל החוויות הללו. אין כאן מקום לקחת סיכונים מיותרים ואין ספק שמגיע לכם לקבל את הטוב ביותר תמורת המחיר שאתם עומדים לשלם. גיבוש למשפחה זה כל מה שצריך כדי לחזור לחיי השגרה שמחה ומרוצים, אז למה אתם מחכים?

המאמר נכתב באדיבות - מבשלים סדנאות בישול ופעילויות גיבוש.