טלה

21.3-20.4

אתם מרבים להשתמש באינטואיציה בכל הנוגע לאהבתכם. אתם מוצפים בתחושות של דברים מסעירים העומדים לקרות לכם בקרוב, אך יחד עם זאת מפחדים משינויי עמדה אצל בן/ת הזוג. הנושאים יהיו סביב: האהבה, הכספים ובנוגע לתפנית בתחום הקריירה. הפעם קחו סיכון מחושב הפעם אל תסגרו את הדלתות בפני לקוחות חדשים, מקומות שמהם ייכנסו אליכם כספים. דאגה לבריאותו של מישהו שאתם אוהבים תופסת חלק מסדר היום שלכם. לנשואים: הבן/ת מגיע/ה קרוב לפרק חשוב בחייו/ה ותחושת העצב והשמחה לא מרפה מכם.

שור

21.4-20.5

הדגש הוא על תחום העבודה והקידום. יש לכם פתאום רצון לעשות עם עצמכם משהו, אתם נחושים להגיע למטרה ומונעים בכוחות חיוביים ומחודשים. אני צופה כי תתוגמלו בשל כך. העלאה בדרגה קרובה. נושאי הכספים והרגש יקודמו במפתיע. יש מצב לקבל הצעות רציניות מהתחום הרומנטי. כדאי לכם לנסות זאת. מומלץ לשקול בכובד ראש כל הצעה. הפגינו ביטחון במראכם החיצוני וטפחו אותו עד לקצהו האפשרי. אירוע חשוב וקרוב, יזמן לכם ידידות שתמלא את ליבכם בתקווה לקום מהריסות הרגש והכאב.

תאומים

21.5-21.6

השבוע אתם נדרשים להחליט בעניין מכירה, קנייה או השכרת נכס. הפשרה בנושא זה חייבת בהסכמה של בן/ת הזוג. לכו על זה. איתותים חיוביים מהתחום הרומנטי יהבהבו לעומתכם באור ורדרד. לפנויים: זה לא הזמן לחרדות, צניעות ולכל מה שהגביל אתכם עד כה. פיתחו את הפה ואת הלב והכול יסתדר לבסוף. הדגש החשוב הוא על הבריאות, שבאורח מפליא קשורה לתחום הרגש והאהבה. יש בכם צפיות להתעוררות בתחום הכלכלי, כי מזה זמן רק אתם מתקשים לחזור לאיתנכם בתחום הפיננסי.

סרטן

22.6-22.7

השבוע שלכם משמח וחיובי גם אם הכול לא מושלם וכפי שחשבתם שיהיה. הגברים והנשים יקבלו המון אהבה, מבית ומחוצה לו. במיוחד אתן הנשים: כל היחס והחום שביקשתן מבני המין השני יורעפו כלפיכן ובגדול. מגעים חשאיים סביב סולחה משפחתית או בכל תחום אחר, מתנהלים מתחת לאפכם וזה מרתיע ומרגיז אתכם בעת ובעונה אחת. לפנויים חסרי המנוח: התרכזו במה שהלב שלכם רוצה באמת. הזיווג יחזור או ירצה בכם. לא לתת לאחרים לקבוע לכם עם מי והיכן תבלו את כל חייכם.

אריה

23.7-22.8

אתם מתכננים להתייעל במישורים כלכליים ומשפחתיים. בעבודה או בתחום התנדבותי המרץ והעוצמה שתפגינו ירשימו אחרים. אלה שהיו יריבים יובסו ויוכרעו אפיים ארצה. אתם מלאי אומץ ונחישות עד כי אתם מעלים את רף הדרישות מהמעביד ומצליחים לכופפו לכיוונכם. התכתבות מקצועית תניב פירות. קשה לכם להתעלם מחיזורים נסתרים, הרומזים על רגשות ועל אכפתיות כלפיכם. הנשואים ירגישו שהם רוצים לעמוד על שלהם, במיוחד הנשים יעמידו את בן הזוג על טעותו. זה הזמן לחפש יועצים שיראו לכם איך עושים זאת ללא נזקים לקשר.

בתולה

23.8-22.9

השבוע תתכננו תכניות להשקעה לטווח הארוך או שתצברו כספים למטרה חשובה. מובטח לכם שהדמות הקרובה תעמוד מאחורי ההחלטות הללו. התרחקו מהימורים ומכל עיסוק המריח מספונטאניות. טיפ: אם הצלחתם בכך, מנעתם את חורבנכם העתידי והרגשי. אתם חייבים לשבת ולחשוב איך לפתור את בעיית החרדה שלא מרפה אודות המשפחה, האובדן, הילדים ותחום ההגשמה התקוע. במקביל, דמעות של אחרים ינגנו על מיתרי ליבכם, ותמשיכו כרגיל לעזור ולהזדהות עם כאבם של אחרים.

מאזניים

23.9-23.10

אתם חדורי הרגשה לקום ולעשות משהו בכדי לשבור את מעגלי השעמום וחוסר המזומנים. הכמיהה לנופש, תרבות וספורט מתגברת. האנרגיות העצורות שלכם שואפות להתפרץ ולהשיג למענכם הישגים בתחומי הרגש והקריירה. נסיעה מתוכננת לקיץ ואתם כבר מעכשיו מארגנים את מי שיצטרף אליכם או את הסידורים הנדרשים לשם כך. רומנטיקה: הגיע הזמן שתבינו שהדמעה שלאחר פרידה הולכת וגדלה, אלא אם תחפשו אהבה אחרת ותגלו שרק היא יכולה למחוק את כאב העבר. אתם מגלים שאהבתכם היא טוטאלית ושאתם מתקשים להתנתק ממנה.

עקרב

24.10-21.11

השבוע אתם מרעיפים אהבה על כולם, ובמיוחד כלפי הילדים או אלה שתומכים באהבה הסודית שלכם. האישה שאתכם או החברה, ייהנו ממנעמיכם הזורמים ברוך ובהתלהבות יתרה. כדאי שתתרחקו מהימורים. אתם תקועים עם יחס גרוע אך אתם בדילמה: מצד אחד אתם רוצים לקום ולעזוב את העבודה אך מצד שני אתם יודעים שהאחריות כלפי המשפחה רובצת על כתפיכם. התרכזו בקשרים היכולים לסייע לכם לקחת הלוואה או לגשר על בעיות ניירת, או מול בנקים ומוסדות. פנו לגורמים שיסייעו לכם בייעוץ.

קשת

22.11-21.12

לנשואים: אתם פועלים למען שלום בית. לכם הרווקים או הפנויים, אני צופה מהלכים ברוכים אשר יקדמו את החזרה המחודשת למישהו שהיטיב עמכם בעבר. הצלחה בתחום החברתי לכל אלה שעובדים במקום הדורש רמת אינטליגנציה גבוהה. הנשואים ירגישו בקשיים להחליט לגבי נושא המגורים והילדים. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום עד כה, יופתעו לטובה. בריאותכם מתאזנת ומחמיאים לכם לגבי מראכם החיצוני ועל אופייכם הנוח. למחפשים להתקדם ולפרוץ את מעגלי הקריירה, נכונה בקרוב הפתעה נעימה. זה הזמן לחזור לעיסוק ספורטיבי מבוקר.

גדי

22.12-20.1

אתם נחושים לבצע את המוטל עליכם ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. בסביבה הקרובה ובמקומות עבודה יחמיאו לכם. אתם מעניקים אהבה לכל מי שמתייחסים אליכם בכבוד, הסימפטיה שתקבלו תבוא במיוחד מכיוון הילדים הרעבים תמיד למגע ולחום. קסמכם האישי ירשים ויכבוש. תקבלו סימנים מהממונים בדבר העלאת שכר או בנוגע לקידום ניהולי קרוב. כוחות מחודשים מנתבים אתכם לסלוח. כספים המגיעים לכם מרשויות או מבתי משפט יגיעו לחשבונכם או לידיעתכם על דבר קיומם.

דלי

21.1-18.2

השבוע תיטיבו לתכנן את סוג הבילוי. סוף השבוע יהיה מתוקשר וחברתי ויאופיין בשיחות נפש מעמיקות. מסיבה שתיקלעו אליה, תוליד קשרים חדשים ומבטיחים. הורידו דאגה מתחום העבודה והכספים, שכן תתוגמלו כראוי. תחושה שאתם רוצים להגיע מהר לקניית דירה, דוחפת אתכם לתכנן צעדים כלכליים חדשים. המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים, חייבים לדעת היכן הם עומדים בקשר. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי נבון וחכם.

דגים

19.2-20.3

הכסף מגיע ומשחרר חלק מלחציכם הידועים והנסתרים. לבעלי חוב: זה הזמן להשיבו לבעליו, כל עוד יש לכם אפשרות. חסכו לטווח ארוך יותר מאשר תכננתם בעבר. אל תתבוננו על העתיד מבעד למשקפיים ורודות מידי - תחשבו עם הראש ולא עם הלב. אתם לא טובים בזה, בדרך כלל, אבל השתדלו בכל זאת. אתם עדין מתגעגעים לאהבה. הלב שלכם אומר שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם, אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל שלכם מעכב את יצירת הקשר. זה הזמן להתנקות בדרך של תכנון נסיעה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay