בתיכון" אור" ברנקו וייס צור הדסה, בו למד ירין יינר ז"ל שנהרג בתאונת דרכים בשנה שעברה, החליטו להנציח את זכרו ולצאת כנגד תופעת הנהגים המתפרעים בכביש בדרך שהוא הכי אהב: כדורגל! אל הטורניר שהתקיים בשיתוף תכנית "עיר ללא אלימות" הגיע גם דוד קלטינס, שחקן נבחרת ישראל ובית"ר ירושלים אותה אהד ירין.

ירין ויינר ז"ל שהיה בן 14 במותו, נהרג בתאונת דרכים טראגית בשנה שעברה.

משפחתו, חבריו וצוות בית הספר בו למד, החליטו להנציח את זכרו ולצאת כנגד תופעת הנהגים המתפרעים בכביש בדרך שהכי אהב: כדורגל!  קיום אירוע בית ספרי בהובלת מדריכת המוגנות אפרת שרוני מהתוכנית "עיר ללא אלימות".

אל הטורניר הגיע גם דוד קלטינס, שחקן נבחרת ישראל ובית"ר ירושלים אותה אהד ירין, דוד כיבד בנוכחותו, נשא דברים באירוע ואף שפט את המשחק.

בטורניר התקיימו שני משחקים: משחק ראווה של נבחרת המורים נגד חבריו של ירין ומשחק של נבחרת "ליגת כן לספורט ולא לאלימות" של תכנית "עיר ללא אלימות" כיתות ח' נגד כיתות ט'.

עידו אהרונוביץ' מנהל בית הספר אור ברנקו וייס בצור הדסה: "לצערי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ולתקן את הטרגדיה הזו, אך מה שאנחנו כן יכולים לעשות הוא להנציח את ירין ואת מה שאהב, לטובת המשפחה והחברים. הזיכרון הוא מה שנותן לנו את היכולת להמשיך הלאה. בחרנו להנציח את זכרו במשחק שכה אהב- כדורגל, ולהעביר מסר חשוב- "די לאלימות בכבישים ובמגרשים". ראינו במהלך המשחקים שאפשר להתנהל בכבוד הדדי וליהנות מהמשחק. אני רוצה להודות לחבריו ומשפחתו של ירין, ולהבטיח להם כי לא נשכח את ירין. נמשיך להעביר את המסר שאלימות היא לעולם לא הפתרון".

טלי וינר, אמו של ירין ז"ל: "אני מודה לכם היום, על הדרך בה בחרתם להעלות את זכרו של בני, ירין בטורניר כדורגל. כפי שידוע לכם, בני ירין אהב מאוד כדורגל, אהב לשחק ובמיוחד אהב לצפות במשחקיה של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. אין לי ספק שירין צופה בנו כעת בהתרגשות רבה ובגעגועים בלתי סופיים. לא היה מאושר מירין לקום בבוקר ולהגיע לבית הספר".

דוד קלטינס, שחקן נבחרת ישראל ובית"ר ירושלים: ירין היה נער צעיר ואני בטוח שהפצע שנפער בקרב משפחתו ובקרב חבריו לא יחלים לעולם. לשמוע על ילד שנהרג בתאונת דרכים טרגית שכזו, זה דבר נורא. אני מבקש מכם לשמור על עצמכם ולהיות ערניים וזהירים וכמובן לנהוג בכבוד אחד כלפי השני. מרגש אותי מאוד לראות את ההירתמות של כל הגורמים לאירוע ולהנצחה של ירין".

שניר פירו, אחראי תחום חינוך תכנית "עיר ללא אלימות": "ליגת "כן לספורט ולא לאלימות" פועלת מזה שלוש שנים בכל התיכונים המועצתיים. הליגה מפגישה את התלמידים בפעילות ספורטיבית וחינוכית גם יחד ותורמת לקידום ההידברות ואקלים מיטבי. אנחנו גאים לשתף פעולה עם תיכון "אור" ולסייע בהנצחת ירין ווינר ז"ל.