בשבוע שעבר נערך באולם ספורט אשכול פיס טורניר טניס שולחן הגדול בעיר בהשתתפותם של מעל 100 שחקנים מקומיים מוכשרים בגילאים שונים. בסוף מספר שעות של תחרות מרתקת, הוכתרו אלופי טניס שולחן של בית שמש לשנת תשע"ח-2018.

זוהי השנה ה-13 של טורניר שכבר מוכר כאירוע טניס שולחן הגדול, המסודר, הספורטיבי ובעל הרמה הגבוהה ביותר בעיר. גם השנה לא אכזב – לדברי חיים פיין, מארגן הטורניר, "רמת המשחקים והשחקנים גבוהה במיוחד ועולה משנה לשנה".

בתחרות הצטיינו במיוחד מספר שחקנים. אביעד פרקש לקח את הזהב בטורניר לצעירים בני 8-10 לאחר גמר מרתק מול שלמה שטטמואר. יואב ווימפהיימר זכה בקטגוריה גילאים 11-12 במשחק גמר צמוד ומרשים ביותר שבסופו נאלץ נעם בן עדי להסתפק במקום השני. אוריאל פינקלשטיין הרים את הגביע בשנה השלישית ברציפות בקטגוריה בני 13-15 כאשר גבר על דניאל כהן בגמר שהלהיב את הקהל.

דארן שאו, זכה באליפות הגברים עם ניצחון על יהונתן גפן, שחקן בעל כשרון ניכר וותיק בטורניר. דארן ציין כי רצה ליטול חלק בטורניר הגדול באזור ובתוך כך גם לתמוך ולסייע לארגון החסד "קרן יוסף" שפעילותו כל כך חשובה לעיר בית שמש וכל תושביה.

בטורניר לנשים זכתה לאה ליפמן-זייגר במקום הראשון ובתואר אלופת בית שמש בטניס שולחן של השנה ושושנה ביליאק זכתה במקום השני.

ג'ינה קירש, יושבת ראש "קרן יוסף" ביקשה להודות לעמוס מיימון, מנהל מחלקת הספורט בעיריית בית שמש עבור מאמציו והשקעתו הרבה להרמת האירוע ותרומת מחלקת הספורט להצלחתו. היא שיבחה את כל המשתתפים על "הרוח הספורטיבית והאווירה החמה והחברית שתמיד מאפיינות את התחרות". היא הסבירה כי בין יתר מטרותיה, פועלת קרן יוסף להגברת מודעות לבריאות ואורח חיים בריא כאשר טורניר הפינג פונג מיישם עקרונות אלו באופן מעשי.

גב' קירש ציינה אף את תרומתה הנדיבה של חברת "גולדרוק קפיטל" שנתנה חסות לטורניר ואפשרה גיוס סכום מכובד לקידום הפרויקטים המגוונים והחשובים של קרן יוסף לטובת כלל תושבי בית שמש.

 

מזל טוב לאלופים וזוכי הגביעים:

גיל 8-10

1. אביעד פרקש

2. שלמה שטטמואר

3. בנימין רוזנטל

 

גיל 11-12

1. יואב ווימפהיימר

2. נעם בן עדי

3. טל דוקר

 

גיל 13-15

1. אוריאל פינקלשטיין

2. דניאל כהן

3. שמעיה פוראטי

 

גברים

1. דארן שאו

2. יהונתן גפן

3. שלמה כורש/דניאל גפן

 

נשים

1.            לאה ליפמן-זייגר

2.            שושנה ביליאק

3.            ג'ינה קירש