כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו. חשוב לנו שהם יגדלו באווירה תומכת, מכילה ומחנכת ושלא נחסיר מהם דבר על-מנת שיגדלו להיות בני אדם חכמים, יצרניים ובעלי מיומנויות חברתיות וקוגניטיביות. הורות היא כנראה אחד האתגרים המורכבים ביותר בחיים ולכן רוב האנשים נעזרים בכל אמצעי שהם רק יכולים להניח עליו את ידיהם, כדי להבין טוב יותר למה ילדם זקוק וכיצד להעניק לו את הפתרון לכך.

נישה אחת בתוך עולם הפתרונות שיש לילדים היא המשחקים ההתפתחותיים. מכיוון שילדים לומדים הכי טוב דרך משחק, זהו הפתרון האידיאלי להעברה של מסרים וערכים שחשוב לנו שהם יספגו, ידע כללי ומיומנויות למידה. בשוק קיימים המוני סוגים של משחקים להתפתחות הילד, החל מגיל לידה ועד בכלל, אך משחק אחד חשוב במיוחד והוא לוח 3 רגליים.

לוח 3 רגליים מסייע לגדל ילדים עם רגליים על הקרקע

ילדים לומדים על החיים דרך התנסויות שונות ולא תמיד התוצאה שלהם מושלמת משום שהם זקוקים עדיין להבשלה של מערכות קוגניטיביות, גופניות ושכליות. המוטוריקה של ילדים, למשל, אינה אידיאלית עד גיל מאוחר יחסית ולוקח כמה שנים טובות עד שהיא מתבססת. לוח 3 רגליים נותן מענה לאתגר הזה משום שהוא יציב במיוחד. הצורה של שלושת הרגליים מניחה אותו על הקרקע באופן יציב וקבוע שלא נתון להשפעה מהמוטוריקה של הילד, הלחץ שהוא מפעיל עליו או התנועות שלו סביבו.

עוד היבט קריטי הוא הפן הבטיחותי. ניתן לקבע לוח לקיר אבל יש לו יותר סיכוי ליפול ולפגוע בילד בפתאומיות, במיוחד אם הקיבוע לא נעשה בצורה מקצועית. עם לוח 3 רגליים אין בעיה כזו. גם אם הוא ייפול זה לא יהיה מגובה רב והפגיעה, אם בכלל, תהיה מזערית.

לוח 3 רגליים הוא כמה מוצרים במוצר אחד

דמיינו רגע את פינת המשחקים או חדר המשחקים של הילדים שלכם. יש שם חוברות צביעה, צבעים, פאזלים, משחק קופסה ללימוד אותיות וקריאה, עוד משחק או שניים ללימוד חשבון, לגו, משחקים המעודדים תפיסה חזותית והפעלת הדמיון ועוד.

לוח 3 רגליים הוא כל אלו – במקום אחד. הלוח מחיק ורב שימושי, מה שאפשר רישום וציור עליו ופיתוח מיומנויות של ציור, מוטוריקה עדינה, היכרות עם עולמות השפה והחשבון ועוד. בנוסף, לוח שהוא גם מגנטי פותח צוהר לעולם חדש של משחקים דרך מגנטים של מספרים, אותיות או צורות הנדסיות. יש כיום אפילו פאזלים מגנטיים המיועדים בדיוק לשימוש הזה.

כמו כן, נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת היא התרומה של לוח מחיק בבית לניהול זמן יעיל של הילדים. ניתן לרשום עליו תזכורות ומשימות התארגנות לבוקר ולערב ודרכו הילדים יכולים להתרכז במשימות העומדות לפניהן ולסמן בקלות ובדרך מהנה את אלו שכבר בוצעו.