בניגוד אולי לכל עמדה ליברלית מודרנית, עד לפני עשור או שניים היה זה אך טבעי לחגוג חגיגת בר מצווה לבן המגיע לגיל המצוות, ובו בזמן להסתפק במתנה יפה לבת המגיעה לגיל המצוות שלה. כיום, הסיפור שונה לגמרי וגם בנות המשפחה רוצות לחגוג את השמחה שלהן ובצדק. כהורים, על אף שאתם בהחלט רוצים להעניק לכל הילדים שלכם את אותה אהבה, זה בהחלט יכול להדאיג אתכם כשעליכם לממן חגיגות מצווה לכל ילדיכם, ובמיוחד לאור העלייה המטורפת בסטנדרטים של עריכת אירוע פרטי או משפחתי בשנים האחרונות. בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים לבחון את האפשרות לערוך את חגיגת בת המצווה של ביתכם במקום ייעודי, מועדון בת מצווה בראשון לציון, בו תוכלו להעניק לביתכם את החוויה שאותה היא כל כך רוצה, מבלי שתצטרכו אפילו לקחת הלוואה.

מגוון רחב של פעילויות והפעלות המותאמות לגילאי העשרה

מועדון בת מצווה מציע לכם חוויית בת מצווה מושלמת, שנבנית כולה מא' ועד ת' עבור בני נוער בגיל המצוות, ובכלל זה משחקים ופעילויות היתוליות, רחבת ריקודים מלהיבה, אטרקציות שיעניקו לביתכם את המעמד של מסמר הערב וקייטרינג אלמנטרי שמתאים בדיוק למה שמעניין בני נוער. הרי עבור בני הנוער בכיתתה של ביתכם, מדובר בעוד מסיבת כיתה שבה הם מצפים לצלחות עם ביסלי ובמבה, בעוד שאתם רואים את האירוע כאירוע משפחתי לכל דבר ועניין ובו צריכים להציע לאורחים ארוחה בשרית מלאה עם כל הסלטים, כל הקינוחים וכל הפינוקים. במועדון סקופסטאר, מועדון בת מצווה בראשון לציון, תוכלו להציע לאורחים הצעירים את האמצע המושלם עם שלל מגשי הגשה עמוסי בורקסים, כריכים, ירקות טריים, מטבלים, פיצות, שתייה קלה ועוד שלל אפשרויות מהן תוכלו לבחור, ובתקציב נמוך הרבה יותר ממה שתיארתם לעצמכם מלכתחילה.

הפתרון הטוב ביותר עבורכם גם מבחינה תקציבית

המחשבה על פתרון חגיגה שמותאם לחגיגת בת מצווה, עולה גם ובעיקר לאור העובדה כי בני הנוער המגיעים לאירוע מהווים את מרבית האורחים בו, וכל אחד מהם מגיע עם לא יותר מ-50 שקלים מתנה לכל היותר. זה נכון שזה לא נעים לעשות חישובים כלכליים סביב החגיגה של ביתכם, אבל זה לא שיש תמיד ברירה. עם מתנות בהיקף הזה, אתם רוצים לוודא שמלכתחילה התקציב שיידרש מכם לא יגיע להיקפים הנהוגים באירועים משפחתיים המוניים, כך שבסוף האירוע תוכלו לחזור לביתכם מבלי שהוצאתם שקל מכיסכם, וכל ההשקעה שהשקעתם באירוע חזרה אליכם באמצעות המתנות שקיבלתם בו. מועדון בת מצווה בראשון לציון, סקופסטאר, מציע לכם בדיוק את זה וזאת סיבה מספיק טובה להגיע ולבדוק את המקום, ולעשות זאת יחד עם ביתכם שלבטח תתאהב במה שתמצא שם.