בניינים משותפים, כולם, זקוקים למספר שירותים המסופקים על ידי נותני שירות שונים. היקף השירותים הנדרשים יכול להשתנות מבניין לבניין בהתאם לגודלו, מספר יחידות הדיור שהוא מכיל, היקף השטח העומד לרשותו ומספר המערכות המשותפות הפועלות בו. כך למשל, בניין קטן בעל 5 דירות עם חדר מדרגות פשוט וסטנדרטי, יכול בהחלט להתנהל באופן עצמאי במסגרת וועד הבית. יחד עם זאת, בניין רב קומות עם עשרות יחידות דיור, לובי מודרני, אינטרקום, מערכת חימום מרכזית וגינה מרכזית, כבר יכול להפיק ערך רב מהעברת האחריות המלאה על ניהול הבניין לחברת תחזוקה ייעודית כדוגמת חברת קלין איט.

מהם השירותים המסופקים על ידי חברת אחזקת מבנים?

מגוון השירותים שמספקת חברת אחזקת מבנים, יכול אף הוא להשתנות בין חברה לחברה, אך ככלל שירותים אלה יכולים לכלול:

  • שירותי גינון מלאים
  • שירותי ניקיון מלאים
  • תחזוקה שוטפת וחריגה של מערכות משותפות
  • ניהול טיפול בכל ההיבטים הפיננסיים והחשבונאיים של הבניין לרבות גביית וועד הבית
  • ניהול אירועים חריגים כדוגמת איטום גג, תמ"א 38 וכדומה מול כלל הדיירים
  • כינוס אספות דיירים וניהולן בצורה מקצועית
  • תיאום וגיוס ספקים ונותני שירות חיצוניים לצרכים ייחודיים
  • תחזוקה תקופתית של מערכות כדוגמת מאגרי מים, מערכות הסקה, מיזוג מרכזי וכדומה
  • פתרון מהיר ואפקטיבי של תקלות במערכות הבניין השונות

כאמור, חברות מסויימות תספקנה חלק קטן מן השירותים הללו, בעוד חברות אחרות, ובהן גם קלין איט, תספקנה את כלל השירותים שפירטנו לעיל ועוד רבים אחרים מעבר להם.

מדוע נדרשים כלל השירותים הללו?

עם כל הכבוד לרשימת השירותים המכובדת, מדוע אתם בכלל זקוקים להם? האם אתם לא מסוגלים לעשות את הכל לבד? ובכן, התשובה היא פשוטה למדי: כלל השירותים הללו הם שירותים שכל בניין גדול יזדקק להם באופן שוטף או בנקודת זמן זו או אחרת. בין שתשכרו חברת אחזקה שתטפל עבורכם בכל היבטי התחזוקה והניהול הללו, ובין שלא, יהיה עליכם בצורה כלשהי לבצע את כלל המשימות שסביבן מסופקים שירותים אלה.

כאשר אתם שוכרים חברת תחזוקה אחת מרכזית, אתם מעניקים לעצמכם פלטפורמה מקצועית שמרכזת בתוכה את כלל הפתרונות לצרכי הניהול והתחזוקה של הבניין, ומורידים מסדר היום את כאב הראש הכרוך בניהול בניין כל כך גדול, עם כל כך הרבה דיירים וכל כך הרבה דעות ודרישות. חברת הניהול היא מעין גורם חיצוני ממתן, שכלל הדיירים יכולים לסמוך על שיקול הדעת המקצועי שלו מבלי להתווכח על כל צעד וצעד.

מעבר לכך, חברת אחזקה אחת מספקת לכם פתרון אחד תחת מטרייה אחת, מבלי שאתם צריכים למצוא נותני שירות לכל משימה בנפרד, להתמודד עם תחלופת נותני השירותים ולהתמודד עם מצבי חירום למיניהם. חברת התחזוקה מספקת לכם את כל הצרכים בצורה מלאה, ובזמינות מלאה בכל עת וסביב כל צורך. כל עוד הקפדתם לשכור חברת אחזקה מקצועית, אחראית, אכפתית ואמינה, סדרתם לכם ראש שקט סביב כל ניהול צרכי הבניין המשותף שלכם, וכל מי שמנהל וועד בית יכול בהחלט להעריך את היתרון הזה.