קייטרינג לאירועים הוא מונח גג, שכולל בתוכו אינספור סגנונות קייטרינג, החל מסוג המטבח (צרפתי, איטלקי, ישראלי, דרום אמריקאי וכן הלאה) וכלה בסוג האירוע (אירועים קטנים, אירועים גדולים, אירועי יוקרה, אירועי שטח וכדומה). כאשר אתם מזמינים חברת קייטרינג, אתם בהחלט רוצים לוודא, לא רק שאותה חברה טוענת שהיא מסוגלת לספק לכם את השירות, אלא שיש לה את ההתמחות המתבקשת בסוג האירוע שלכם. סוגיה זו אינה משמעותית במיוחד אם אתם עורכים אירוע סטנדרטי באולם או גן אירועים, אבל כאשר מדובר באירוע שטח, אתם רוצים לוודא שחברת הקייטרינג מתמחה ספציפית בתחום של קייטרינג בשטח.

מה כל כך מיוחד בשירות קייטרינג שטח?

לאירוע הנערך בשטח ישנן משמעויות רבות, שמשפיעות ישירות על סוג הקייטרינג הדרוש לכם. בשטח אין את התנאים של מטבח בנוי ומבנה קבוע על כל השירותים שהוא יודע להציע. לעיתים אין גישה לחשמל זורם, למים זורמים, לשירותים וכיורים ולעיתים גם הגישה למשאיות וכלי הובלה היא מאוד מוגבלת, וזה עוד לפני שדיברנו על מאפייני הטעם הייחודיים להם הייתם מצפים באירוע שטח.

חברת קייטרינג המתמחה באירועי שטח, יודעת להציע פתרון מקיף וכולל של קייטרינג בשטח, ובכלל זה מיומנויות עבודה בתנאי שטח, כלי עבודה המותאמים לתנאי שטח, כלים וטכניקות לעבודה עם מים ניידים וחשמל נייד וכמובן אמצעי תובלה, שיאפשרו הובלה של כל רכיבי הקייטרינג אל כל נקודת שטח, תהיה מורכבת אשר תהיה. מה שאתם לבטח לא רוצים, הוא להזמין חברת קייטרינג שמעולם לא סיפקה שירותי קייטרינג בשטח, ואמורה להתגלח על הזקן שלכם. למהלך כזה עשויות להיות השלכות ישירות על הצלחת האירוע שלכם, על טיב האוכל ועל האווירה הכללית באירוע.

מהם האתגרים שמציף אירוע שטח לעניין הקייטרינג?

בסופו של דבר, המטרה היא ברורה: אוכל טעים, טרי, חמים ונקי שמוגש לאורחים במהלך האירוע, ועומד בסטנדרטים של קייטרינג במבנה קבע, לפחות. מעבר לכך, כאשר מדובר באירוע שטח, מצופה גם שחברת הקייטרינג תדע לבנות חבילת קייטרינג המבוססת על "טעמי שטח", טעמים ראשוניים, חדים ובולטים, או שמבוססת על טעמי גורמה בעלי ניגודיות לשטח הפראי, אך יודעת לעמוד בסטנדרטים של גורמה גם בתנאי שטח.

בכל זה, נדרשת חברת הקייטרינג לעמוד בסביבה של חול, רוח, משטחים לא ישרים מלאים שיפועים, מזג אוויר בלתי צפוי, נגישות מוגבלת אם בכלל למקור מים זורמים, למקור חשמל, למקור גז וכדומה. עוד נדרשת החברה לספק את כל התשתית של שולחנות אוכל, כסאות, כלי הגשה וכלי אוכל, וזאת מבלי שהעובדה שמדובר באירוע שטח תפגע באיזשהו אופן בסטנדרטים מהם ייהנו אורחי האירוע.

חברת המגנליסטים היא בדיוק החברה המתאימה לתנאים אלה, ולא רק שהחברה יכולה לספק את הפתרון הטוב ביותר לאירועי שטח, אלא שמדובר בחברה שאוהבת אירועי שטח ואשר מייעדת את כל פעילותה למודלים של קייטרינג בשטח, עם כל הידע, הניסיון והאמצעים הנדרשים ליצירת חוויית אוכל יוצאת דופן ובלתי נשכחת גם בתנאי השטח הקשים ביותר.