עם כל הכבוד לאהבתכם למנגל ולאירועי על האש משפחתיים, כעת אתם עומדים להפיק אירוע של ממש, אירוע שאתם צפויים להשקיע בו כסף רב ואתם ממש לא מתכוונים להפוך אותו לאירוע על האש סטנדרטי, אז מדוע כולם סביבכם מתלהבים מקייטרינג על האש או מגרילמן לאירועים? ובכן, קייטרינג על האש לא דומה בכלום לחוויית המנגל הביתית אליה אתם רגילים. המדובר על חבילת קייטרינג ברמה גבוהה, חבילה שכוללת את הבשרים הטובים והטריים ביותר, את התיבול המדויק ביותר ואת תהליך הצלייה המדויק ביותר, שמתבצע כמובן על ידי גרילמן לאירועים, איש מקצוע שזהו כל המקצוע שלו.

הרבה מעבר למנגל הביתי

אך קייטרינג על האש הוא הרבה מעבר למה שאמרנו לעיל. קייטרינג על האש כולל בתוכו גם את כלי ההגשה, את צורת ההגשה, את התוספות המתלוות למנות הבשר ואת המיומנות של כל אנשי המקצוע באירוע לשקף את כל זה לאורחי האירוע. חברת מאסטר מיט היא דוגמא קלסית לחברת קייטרינג המתמחה בעולם הבשר, ומספקת גם שירותי קייטרינג אסאדו יוצאי דופן. מאסטר מיט יודעת בדיוק כיצד לא רק לספק את מנות האוכל הנדרשות לכם באירוע, אלא כיצד לבנות עבורכם ועבור האורחים שלכם את החוויה שתהפוך את העל האש באירוע שלכם לחוויה שאותה כולם ינסו לאחר מכן לחקות בביתם הפרטי.

מה כולל שירות קייטרינג על האש?

במסגרת שירות קייטרינג על האש של מאסטר מיט, אתם מקבלים מטבח בשרי מלא עם נתחי בשר טריים ואיכותיים, שלל תערובות תיבול ורטבים ייעודיים למנות בשר על האש, חומרי גלם טריים ואיכותיים להכנת כלל התוספות הנבחרות על ידכם וכמובן צוות מקצועי של גרילמנים, שפים, מלצרים, אנשי מטבח ומנהלים – כולם פועלים במרץ בכדי להזרים לאורחים שלכם את מנות הבשר על האש הטעימות ביותר שאכלו בחייהם, ואין בכך כל הגזמה.

לבטח, כל אחד יכול להיזכר בביקור אחד במסעדה, בו טעם סטייק שהותיר עליו חותם על איך אמור סטייק טוב להרגיש על הלשון, וזוהי בדיוק החוויה שמבטיחה מאסטר מיט לאורחים שלכם. במסגרת שירות הקייטרינג, שאותו תוכלו לייחד לגמרי בכיוון של קייטרינג אסאדו, מעמידה לרשותכם מאסטר מיט צוות מתאבנים שיקבלו את פני האורחים עם הגיעם לאירוע, ויעניקו להם טעימה ראשונה של בשר איכותי ועסיסי כבר בדקות הראשונות שלהם באירוע. בהמשך הדרך, יפגשו האורחים שלכם את מנות הבשר של מאסטר מיט על שולחן האוכל, באמצעות שולחן הגשה מרכזי, מגשי אירוח או הגשת אישית, הכל על פי בחירתכם ובייעוץ צמוד של מומחי הקולינריה של מאסטר מיט.

חוויית קייטרינג יחידה במינה

כל מנות הבשר שיוגשו לאורחים, מוגשות עם שלל תוספות ביתיות, תוספות גורמה ותוספות נוספות על פי בחירתכם ובהתאם לאופי האירוע שאותו אתם רוצים לשדר ולספק לאורחים שלכם. עם שירות קייטרינג על האש של מאסטר מיט, תוכלו להבטיח לעצמכם ולאורחים שלכם אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח, מהרגע הראשון ועד כיבוי האורות.