יכולות להיות סיבות מגוונות מאוד לכאבים בכתפיים או בגב כולל פציעה בזמן פעילות ספורט ובזמן העבודה וגם הופעה של דלקות שונות בשריר. התמודדות עם כאבים אלו יכולה להיות לא נעימה וממושכת וכדאי לנו לפנות כמה שיותר מהר לקבלת ייעוץ רפואי וטיפול. איש המקצוע שאליו כדאי לנו לפנות היא אורתופדית כתף – רופאה מומחית באורתופדיה של הכתף והגב.

אורתופדית כתף – יתרונות של הטיפולים במרכז כתף תל אביב

אם אנחנו רוצים לקבל טיפול של אורתופדית כתף מקצועית בעלת ניסיון כדאי לנו ללכת לקבל טיפול במרפאת מרכז כתך תל –אביב. מרפאה זו היא מרפאה שמתמחה במתן טיפולים אורתופדיים שונים בדגש על אורתופדיה של אזור הכתף, הצוואר והגב. פנייה למרפאה של מומחים תאפשר לנו להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ושאנחנו נהנים מיחס אישי, מקצועי ואמפתי לכל אורך הטיפול שלנו. ככל שהטיפול שלנו יהיה אישי יותר כך נוכל להרגיש רגועים יותר ונוכל להרגיש בטוחים שאנחנו מקבלים את הטיפול הטוב ביותר שאנחנו צריכים לקבל.

אורתופדית כתף – לטיפול בפציעות ספורט

אורתופדית כתף יכולה פעמים רבות לטפל בפציעות ספורט. כאשר אנחנו עוסקים בסוגים שונים של ספורט כמו למשל טניס, כדורסל, כדור מים, הרמת משקולות או טיפוס הכתפיים שלנו חשופות יותר לפציעות של מאמץ. ככל שנתאמץ יותר במהלך האימונים שלנו כך יהיה סיכון גדול יותר שאולי ניפצע ונסבול מדלקת בשריר או גיד קרוע. יש מגוון פציעות גדולות מאוד שניתן לסבול בכתפיים כאשר אנחנו עוסקים בספורט באופן חובבני או באופן מקצועי. כל סוג של ספורט יכול להוות אתגר עבורנו והוא יכול להעמיס על הגוף שלנו. מאמץ או עומס יתר יכולים לפגוע בגוף שלנו  ולגרום לנו לנזק רב שבמקרים מקצועיים יכול להיות בלתי הפיך.

אורתופדית כתף – לטיפול בדלקות שרירים

אורתופדית כתף תוכל לטפל גם במהירות גבוה מאוד ויעילות בדלקות שרירים שיש לנו בכתפיים. הכתפיים שלנו מורכבות משרירים שהתפקיד שלהם הוא לאפשר את הגמישות שלנו. כאשר אנחנו מתאמצים יותר מדי או מעמיסים משקל על עצמנו השרירים בכתף יכולים להימתח או לסבול מדלקת ובמקרים מסוימים הם יכולים גם להיקרע. במקרה שבו אנחנו סובלים מספר ימים ממושך מכאבים בכתף או באזור הכתף כדאי לנו לא לקחת אף סיכון ולפנות למומחה כתף שיבדוק אותנו ויגלה מה מקור הבעיה. הרופא יוכל לבנות לנו תכנית טיפול מותאמת אישית שתאפשר לגוף שלנו להחלים ולהבריא בקצב האישי שלו. מומלץ להתייעץ עם רופא שיש לו ניסיון רב בתחום של פציעות ספורט ודלקות בשרירים כי כך יהיה לו ידע מקצועי רב יותר לעזור לנו.