גם השנה המשיכו בבית הספר היסודי "הדסים" שבמטה יהודה עם המסורת הבית ספרית, זו השנה השלישית, של ערב קהילתי בנושא "תעביר את זה הלאה". מטרת הערב היא להקנות לתלמידים את היכולת לראות את האחר. לגלות אמפתיה, חמלה ולהשפיע על ידי נתינתה.

בערב שהתקיים בנומבר, הכינו התלמידים ערכות משחקיות, קישוטים וכו' כגון: לוחות דמקה מחומרים ממוחזרים, משחקי זיכרון, פאזלים, לוכדי חולמות, מתקן האכלת ציפורים ועוד ערכות רבות. בהכנת הערכות סייעו הורים רבים וחניכי תנועות הצופים.

הערכות הגיעו מוקדם יותר השבוע לילדים חולים הנמצאים בבידוד, בבית הספר הניסויי לילדים מאושפזים שבמכז הרפואי "הדסה". הערכות הרבות סיפקו לילדים החולים רגעי הפוגה ושמחה משגרתם הקשה.

עדנה פינצ'ובר, מנהלת בית הספר הניסויי לילדים מאושפזים במרכז הרפואי "הדסה", במכתב תודה שכתבה לביה"ס:" הערכות היפות שהכנתם, מלוות בברכות מחממות את הלב, משמחות ומרגשות כל פעם מחדש את הילדים. הן מתאימות בדיוק לצורך שלא יכולנו לספק, וזו תרומה משמעותית וחשובה. מידי יום אנו זוכים לחיוכים והכרת תודה של הילדים ומשפחותיהם כשהם מקבלים את הערכות שלכם. זה הרבה יותר ממשחק חדש מהחנות. זה מגיע עם אהבה גדולה"

ראש אגף החינוך במועצה האזורית מטה יהודה, ניב בר גיא: "יוזמת תעביר את זה הלאה הינה יוזמה מבורכת ובעלת ערכים קהילתיים בעלי משמעות חינוכית וערכית.בית הספר "הדסים" השכיל בשנים האחרונות לבנות אירוע קהילתי המחזק את תובנות התלמידים לחיזוק תחושת הקהילתיות והערכים המוספים שבנתינה גם מעבר למעגל המשפחה והחברים.יישר כוח גדול לתקווה קראווני מנהלת בית הספר,לצוות החינוכי ,לתלמידים ולמשפחות".