צילום: איתמר סיידא

לדברי אייל פרידמן, מנכ"ל שער העיר, "לפני שנה וחצי מרכז שער העיר נפתח ושינה את מפת הבילויים של תושבי העיר והסביבה. כעת, החלטנו להודות ללקוחותינו ולצאת במבצע במסגרתו נגריל מכונית. להבדיל ממבצעים אחרים החלטנו להעמיד את רף ההשתתפות בסכום של פחות מ 50 ש"ח"

 

מרכז הבילוי והפנאי חוגג את תחילת החורף עם מכונית חדשה שתוגרל בין רוכשי המרכז. לדברי בעלי המתחם, חברת צמח המרמן, ההשתתפות בהגרלה פתוחה לכל מי שרוכש באחד מחנויות המרכז בסכום מינימלי של 49.9 שקלים לרבות בתי הקפה, המסעדות והמרכול של רמי לוי.

המבצע שמתחיל מה-1 לינואר, י"ד בטבת יימשך עד יום חמישי כ"ב באדר 8 למרץ בשעה 23:00. בסיום ההגרלה שתיערך ב-22.3 יוכרז הזוכה ברכב מסוגMG3 (דגם קלאסיק) עם אחריות לחמש שנים.

MG3 הינו סופר מיני הכולל מחשב דרך, מראות חשמליות עם הפשרת אדים מערכת stop and startהמאפשרת חיסכון בדלק, חלונות חשמל, רי=F4וד ספורטיבי ועוד.

לדברי אייל פרידמן, מנכ"ל שער העיר, "לפני שנה וחצי מרכז שער העיר נפתח ושינה את מפת הבילויים של תושבי הסביבה. נוספו לבית שמש מסעדות, חנויות ומתחמי בילוי שלא היו בעיר. כעת, החלטנו להודות ללקוחותינו ולצאת במבצע במסגרתו נגריל מכונית. להבדיל ממבצעים אחרים, החלטנו להעמיד את רף ההשתתפות בסכום של פחות מ-50 שקל כך שלדעתי כל מי שקונה משהו במרכז יוכל בעצם להיכנס להגרלה ואף להשתתף בה מספר פעמים ללא הגבלה".

 

מרכז שער העיר משתרע על פני 4 קומות וכ- 14 אלף מ"ר של שטחי מסחר בסמוך לכניסה ולעורק התחבורה המרכזי בבית שמש, ובסמוך לכביש 38 המתחבר לכביש ירושלים תל אביב בקרבת תחנת הרכבת.

 

המרכז מתחלק לקומת מסחר מרכזית המעוצבת כ-STREET MALL- שדרת חנויות מרווחת שמצד אחד מעניקה חווית קנייה מודרנית ומצד שני מאפשרת לסוחרים ליהנות מדמי ניהול נמוכים לעומת קניון סגור.

 

הקומה התחתונה הינה POWER FLOOR  שהיא בעצם הפאוור סנטר המקורה הראשון בישראל. בצמח המרמן ביטלו את התפיסה הסטנדרטית של קניון ואפשרו לכלי רכב לנסוע ולחנות ממש עד פתח דלת החנות כפי שמקובל בעולם ובארץ בקניוני פאוור סנטר, זה נראה כמו כל פאוור סנטר שקיים בישראל עם 560 מקומות חנייה אבל מקורה.

בין בתי העסק ניתן למצוא מגוון מקומות בילוי כגון מסעדות ובתי קפה, מרכול של רמי לוי על 4,000 מ"ר, סניפים של בנק לאומי ובנק מזרחי, מתחם ענק לילדים עם באולינג ומשחקיה, רשת חדרי הכושר פרופיט המשרעת על פני 1,100 מ"ר וכולל את כל מכשירי האימון שיש בחדרי כושר וחדרי סטודיו כולל סטודיו לנשים בלבד. בנוסף ניתן למצוא במתחם עשרות בתי עסק מגוונים.