רגע על פרגולה

לפני שנעסוק בצבע הברזנט לפרגולה, יש מספר דברים שחשוב לעסוק בהם והראשון שבהם הוא מטרת הפרגולה. אם כן, הרי מי שמתקין פרגולה בחצר הבית או במרפסת, הרי עושה זאת במטרה שתהיה אפשרות לשבת בשטח זה גם בימים חמים וליהנות מהאוויר שבחוץ בלי לסבול מהחום.

הצורך בתוספת

הפרגולה לכשעצמה מבוקשת מאוד הן בקרב בעלי בתים פרטיים והן בקרב בעלי צימרים וכדומה. הסיבה לכך היא, שמדובר בפתרון הצללה יעיל ונוח, אותו ניתן להתאים לכל גודל של שטח שתרצו. יחד עם זאת, האקלים הים תיכוני שבישראל לא באמת מאפשר ישיבה תחת פרגולה בלבד, בעיקר בעונת הקיץ, משום שקרני השמש המסוכנות והחמות מדי חודרות מבעד לחרכי הפרגולה. זוהי הסיבה לכך, שרבים מבעלי הפרגולות מחפשים אחר פתרון יעיל לכיסוי הפרגולה על מנת שיעצור את חדירת קרני השמש אל השטח שתחתיה.

הפתרון

איך שלא נסתכל על זה, הפתרון היעיל ביותר שיש כיום הוא כיסוי ברזנט. למה? משום שהברזנט הוא בד, המסוגל למנוע את חדירת קרני השמש המסוכנות, הוא קל להתקנה והוא גם לא מאפשר חדירה של מי הגשמים, עליהם נרחיב בהמשך. לכן,  אם אתם מחפשים אחר פתרון יעיל לניצול מקסימלי של הפרגולה שלכם, ברזנט שקוף לפרגולה הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם!

למה דווקא ברזנט שקוף לפרגולה?

הברזנט יכול להגיע בשלל צבעים וכמובן, ניתן לרכוש ברזנט לכיסוי הפרגולה שלכם בכל צבע שתבחרו. ואז עולה השאלה: למה דווקא ברזנט שקוף לפרגולה? ובכן, לברזנט השקוף יש יתרונות, שלצבעים השונים של הברזנט אין. לדוגמה, לעומת הצבעים האחרים, ובעיקר הבהירים יותר שבהם, הברזנט השקוף נוטה לשמור יותר על מראה נקי. דבר זה חשוב מאוד למי שמעוניין לשבת תחת הפרגולה ולא להרגיש כאילו הוא יושב תחת מצבור של לכלוך וכמובן, גם בזמן הסתכלות על הפרגולה כאשר אתם נמצאים מחוץ לה.

חלון אל השמיים

ברזנט שקוף מאפשר כניסה של אור השמש אל תוך הפרגולה וכך מאפשר את התחושה הנעימה של ישיבה בחוץ בלי לספוג את מי הגשמים תוך כדי כך. כמו כן, אם הפרגולה שלכם נמצאת תחת עצים, או תחת כיפת השמיים, הרי שנעים כל כך להסתכל מעלה ולראות את הטבע במלוא הדרו. ברזנט שקוף לפרגולה מאפשר זאת.

לא רק ממעל

הברזנט השקוף לפרגולה לא חייב להיות רק ככיסוי עילי, אלא הוא יכול גם להוות סגירת חורף לפרגולה. כלומר, ניתן להשתמש בברזנט על ידי השמתו מעל לפרגולה וגם בהיקף שלה. כך ניתן ליהנות ממנה גם בימים קרים וגם כאשר הרוחות סוערות ואף להדליק חימום ולהשאיר אותו סגור בפנים.