למעלה מ-100 סייעות חינוכיות בגני הילדים של המועצה האזורית מטה יהודה הגיעו בשבוע שעבר למתחם 'סינמה סיטי' בירושלים לערב ההוקרה השנתי שיזמה המחלקה לגיל הרך בשיתוף ועד העובדים. במהלך הערב נפרדו במועצה משבע סייעות ותיקות שפרשו לגמלאות לאחר שלושים וחמש שנה של עבודה חינוכית עם הילדים במטה יהודה.

"כל אחת ואחת מהסייעות הפורשות מיוחדת בדרכה שלה", בירכו את הסייעות נציגות המחלקה לגיל הרך. "כל אחת בנפרד וכולן יחד הטביעו חותם והשאירו עקבות של עשייה חינוכית, מסירות ואחריות, חום ואהבה".

באירוע השתתף גם יו"ר וועד העובדים, משה דוד, אשר בירך את הסייעות הפורשות, אותן הוא מלווה משך שנים רבות. נציגות מטעם הסייעות העניקו לסייעות הפורשות שי וברכו אותן להצלחה בדרך החדשה.

במהלך האירוע נהנו הסייעות מארוחת ערב חגיגית ובסיומו צפו בסרט 'וונדר וומן' בכיכובה של גל גדות. במחלקה לגיל הרך ובוועד העובדים שיבחו את עבודתן המסורה של הסייעות החינוכיות לאורך השנה וציינו את ההשקעה הרבה בהכשרת הסייעות ובהשפעתן הממשית על האווירה החיובית בגני הילדים.

"לסייעות החינוכיות תפקיד חשוב ומשמעותי בגני הילדים", סיכם ראש מינהל חינוך במטה יהודה, ניב בר-גיא. "המחלקה לגיל הרך משקיעה רבות בקידומן המקצועי של הסייעות תוך מתן דגש לעבודת צוות עם מנהלות הגנים ולחיזוק הקשר עם הילדים. מטה יהודה גאה באנשי חינוך משובחים ובהם סייעות חינוכיות חרוצות, מקצועיות ומסורות".