בתאריך 20/7/17 התקיים אירוע 'קפה שווה' בהנהגת סיירת הנוער של מרכז קהילתי לב העיר זינמן, עיר ללא אלימות ובשיתוף פעולה עם מחלקת ילדים ונוער של העירייה, עמותת קהילה והמרכז הישן בבית שמש.

מטרת האירוע הייתה לקדם את הסובלנות והשיח בין תושבי העיר, להעלות את הדיון וההידברות בין תושבי העיר ולהנות ביחד כתושבים מאוחדים. האירוע  התקיים במרכז המסחרי הישן וזאת על מנת להעלות את המודעות לאזור זה.

סיירת הנוער של מרכז קהילתי לב העיר ביחד עם נערי המרכז וקבוצת פרלמנט הנוער ניצחו על האירוע והפעילו ילדים שהגיעו בליווי משפחותיהם, שיחקו איתם משחקי ענק, הפריחו בועות סבון לשמי מרכז בית שמש ועשו קצת רעש במעגל מתופפים וכל זאת בהובלת נערי סיירת הנוער של מרכז קהילתי "לב העיר" זינמן. לאחר מכן התחלנו את אירועי הנוער בשעה 20:00 בערב עם הגעתו של ראש העיר כבוד הרב משה אבוטבול בלווית ממלא מקום ראש העיר מר מאיר בלעיש אשר חילקו תעודות הוקרה לסיירת הנוער.

לאחר מכן שמענו הרצאה מרתקת של יאיר שרקי (כתב ערוץ 2 לענייני דת) על החברה החרדית במדינת ישראל וקינחנו בהופעה של להקת ״מלודיה״ אשר הרימה את המרכז במופע מיוחד במינו. האירוע הוכתר כהצלחה הודות לעבודתם המאומצת של סיירת הנוער והנערים של מרכז קהילתי לב העיר זינמן שהיו אחראים מתחילתו ועד סופו של הארוע התמיכה הגדולה של עיר ללא אלימות ומחלקת ילדים והנוער של עיריית בית שמש והעזרה העצומה של עמותת קהילה. שנזכה לעוד ערבים כמו זה. אנו מזמינים נערים נוספים שרוצים להתנדב להצטרף לסיירת הנוער של המרכז הקהילתי לב העיר זינמן.