ישנם רגעים כאלה שמתחילים להופיע בגיל ההתבגרות, רגעים שהנער או הנערה מסתכלים במראה ומשתהים לנוכח פניהם וגופם המשתנה בפתאומיות.

הם לא עוד אותם ילדים קטנים שיכלו ללבוש מה שרצו ובכלל להראות טוב בכל מצב שהצטרכו.

פתאום כשצריך ללכת למסיבה, לא תמיד הגוף מוכן לזה, לעיתים בדיוק ערב לפני גדלים פצעונים או דברים לא יפים אחרים שמופיעים על העור ועל הנער או הנערה להתמודד מולם בפעם הראשונה בחייהם.

גיל ההתבגרות מביא עמו מצבי רוח משתנים, בגרות וכמובן שינויים בגוף, אחד השינויים הבולטים ביותר הוא צמיחת השערות בחלקי הגוף השונים.

עד גיל מסוים אם שואלים ילד או ילדה היכן השיער צומח הם עונים שרק בראש, עם הזמן וככל שמתבגרים מבינים שהשיער צומח כמעט בכל מקום בגוף.

בשלב כלשהו בנערות, מתחילות בדרך כלל הבנות המתבגרות להוריד שערות בשלל מקומות, ברוב המקרים המקום הראשון שמסירים ממנו שיער אלו הרגלים ולעיתים גם מן הידיים, מכיוון שאלו האיברים הנגלים לעין במיוחד ואין זה אסתטי שיהיו מכוסים בשערות.

לאחר מכן, בהדרגה מתחילה כל נערה בקצב שלה להתקדם לפי הרגשתה ולהוריד את שערותיה במקומות הנחוצים לה, רוב הבנות  ממשיכות ומורידות בבית השחי ועוד..

ישנן שיטות רבות להסרת שיער הגוף, לכל איבר בגוף ישנה טכניקה עדיפה.

השיטות הנפוצות במיוחד הן, הסרה באמצעות סכין גילוח, מכונת גילוח, שעווה, קרן לייזר ועוד.

בשנים האחרונות התפתחה מאוד תעשיית הסרת השיער בלייזר ומכונים רבים נפתחו במטרה להסיר שיער במחיר מוזל ובמקצועיות, אך השוק מלא במכונים שפוגעים בעור הגוף ומסירים שיער בצורה לא אחראית ובריאה.

 

מספר דברים שחשוב לדעת כשבוחרים מכון להסרת שיער בלייזר:

 

הסרת שיער בלייזר זהו הליך רפואי:

הדבר החשוב ביותר והמשמעותי בכל התהליך של הסרת השיער זו הידיעה שהסרת שיער בלייזר זהו הליך רפואי, יש לה יכולת לפגוע בעור בצורה משמעותית ולכן כמו שהליך רפואי נעשה לאחר בירור כך גם בחירת מקום להסיר בו את שיער הגוף מצריך בירור ובדיקה מעמיקה.

 

קביעת פגישות ייעוץ:

כמעט בכל מקום שעוסק בהסרת שיער בלייזר ישנה אפשרות לקבוע פגישה עם ולשאול שאלות, לכן כדאי ומומלץ לקבוע פגישות עם המכונים השונים ולהתייעץ איתם לגבי סוג הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

יש לבקש להיפגש עם מומחים ולא עם מזכירה או עם אדם שאינו מתעסק בטיפולים עצמם.

 

מכשירים מאושרים:

חשוב לבדוק האם המכשירים והתכשירים שמשתמשים בהם במכון מאושרים על ידי חברת תקנים מוכרת, אין להתבייש ולהימנע מלבקש את האישורים של המכשירים, זכרו שאם המכשירים אינם תקינים ומאושרים אתם עלולים להיפגע מכך ולהינזק נזק בלתי הפיך, לכן בירור מקדים הוא חשוב ואין לוותר עליו.

 

השוואת מחירים:

זכרו שישנם מכונים רבים ולכן ישנה תחרות גדולה בשוק, לכן בררו מחירים במספר מכונים והחליטו מה נכון ומה אתם יכולים להרשות לעצמכם.

לפרטים נוספים וליעוץ ניתן לפנות למכון התחדשות