קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן יוצאת במבצע בפרויקט נוף ההר ברמת בית שמש א', במסגרתו מי שרוכש דירה מקבל החזר כספי של שכ"ד בסך של   כ-40,000 שקל. המבצע בתוקף לרוכשים עד סוף חודש יולי ומוגבל ל-5 דירות.

 

פרויקט נוף ההר כולל 4 בנייני בוטיק בני 4 קומות עם 42 דירות. הפרויקט נמצא בלוקיישן הטוב ביותר של רמת בית שמש א', בקו ראשון לפארק ומול שמורת הטבע ירמות וערוץ הנחל ירמות המחודש.  תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות מרווחות במיוחד של  4 ו- 5 חדרים הכוללות מרפסות שמש ענקיות ודירות גן ופנטהאוזים במפרט עשיר ומפנק בתכנון מושלם, הכוללים גם מעלית מחסן פרטי וחניה לכל דירה. כיום נמכרות בפרויקט דירות 4 חדרים החל מ-1.5 מיליון שקל. 

 

לדברי מר שמחה גרידינגר יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן "החלטנו לצאת במבצע ייחודי זה על מנת להקל על הרוכשים. מאינטראקציה עם רוכשים בפרויקט למדנו שאחד הדברים שהכי מכבידים עליהם הוא התשלום המקביל של המשכנתא שנלקחת ממועד רכישת הדירה ושכר הדירה שמשולם עד למועד האכלוס, ולכן החלטנו ליזום את המבצע הזה שיתן להם את הפתרון הנחוץ".

 

פרויקט "נוף ההר" מהווה מתחם מגורים חדש המתווסף לפרויקט  "גני האלה", מתחם של 56 קוטג'ים, הממוקם גם הוא ברמת בית שמש א' ונמצא בשלבי בניה מתקדמים מעבר לשני הפרויקטים האלו  מוקם גם פרויקט במסגרת מחיר למשתכן ברמת בית שמש ד' הכולל כ-500 יח"ד ומרכז  מסחרי.

בנוסף, לחברה פרויקטים שכבר אוכלסו ברמה ג'1 : פרויקט "נתיב גרדנ'ס" הכולל 4 בניינים בני 4 קומות ו-40 דירות, פרויקט "אחוזת נתיב" הכולל – 4 בניינים בני 8 קומות ובסה"כ 54 יח"ד.

 

חברת נתיב פיתוח היא חברת נדל"ן יזמית הפועלת כ-30 שנה. עד היום בנתה החברה ואכלסה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, הכוללים אלפי יחידות דיור. כיום בונה החברה מבחר פרויקטים בבית שמש, בחריש, קריית ים ונצרת עילית.