פרוייקט ארצי של להב"ה בשיתוף משרד המדע, גייס כיתות ד' בכל הארץ לתכנות משחק לילדים - סקרץ', על הקטנטנים הוטלה המשימה לבנות יחד עם מרכז להב"ה משחק שיתחרה מול מרכזי להב"ה בכל הארץ.

מתוך 30 מרכזי להב"ה, 5 מרכזים בלבד העפילו, וביניהם בית שמש, ותלמידי כיתה ד' של בית הספר 'לוין' בליווי המדריך סשה צ'שון משחק בתוכנת סקרץ', מנהל בית הספר אלי טוויל והמורה אבי נחמן, דאגו להקצות עבור התלמידים שעות שלא מוגדרות על מנת להגיע ללהב"ה לפיתוח המשחק, - למשחק קוראים "עיזרו לנמלה להגיע אל ביתה" והוא בנוי כמבוך שאלות על ידיעת הארץ, וידע כללי כאשר בסוף המבוך הנמלה מגיעה הביתה.

כיוון שהתלמידים העפילו לשלבי הגמר היה עליהם לבנות שלב חדש ונוסף למשחק, ותלמידי 'לוין' החליטו לשלב בחלקו השני של המשחק, בעיות מתמטיות שיתווספו לשאולות הכלליות, ובעזרת הפתרונות תוכל הנמלה לשחרר גם את חברותיה הנמלים האחרות, והן יגיעו יחד אל המלכה.

התלמידים: רן אלגבסי, יעל רחימוף, שלי אדרי ומיכאל קורצ'ר זכו בטאבלט חדש ותעודה מכובדת, מנהלת מרכז להב"ה בית שמש בתי ביטון: "אנחנו גאים בתלמידים ובשיתוף הפעולה עם המדריכים שלנו ומקווים לנצח!"                    
טקס הענקת הפרסים נערך אמש בחגיגיות באשכול פיס בבית שמש, במעמד מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה פרץ וזאן, מ"מ ראש העיר מאיר בלעיש, מנהל ביה"ס לוין ויוסי טובול מנהל להבה, לצד התלמידים משתי הקבוצות המנצחות, סשה שליווה אותם והמורה אבי נחמן מ'לוין'.

קבוצת זוכים בוגרים הגיעה גם היא מבאר שבע, תחילה הציגו את התוצרים של שתי הקבוצות, ולאחר מכן חולקו הפרסים.

פרץ וזאן, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה נשא דברים ואמר: "ישראל היא מעצמה טכנולוגית ודיגיטלית, המטרה שעומדת לנגד עינינו היא לתת כלים לילדים האלו שהם העתיד של מדינת ישראל, אנחנו עושים כל שביכולתינו כדי לקדם ולהשריש אוריינות דיגיטלית".

האירוע נחתם בקבלת הפרסים כמובן ובסשן צילומים עם דור העתיד הטכנולוגי של ישראל.