פסח כבר כאן, אתם רוצים לשכוח קצת משגרת היום יום הרגילה ולצאת לחופשה מפנקת ואחרי כל הסידורים וכל הסגירות האחרונות הגיע הרגע לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. כמו כל ביטוח גם במקרה הזה עליכם לבדוק, לברר, להשוות מחירים ורק אז להחליט איזו פוליסה מתאימה לכם וכמובן דרך איזו חברה אתם עושים את הביטוח. למרות שזה נשמע כאילו כל הפוליסות לחו"ל זהות חשוב לשים לב לכיסויים הנוספים שהיא מציעה ובמקביל להחזרים הכספיים עבור טיפולים בחו"ל או איבוד הכבודה תוכלו למצוא בפוליסה גם כיסויים למחלות קיימות, ביטוח עבור פעילות אתגרית, החזר כספי על איבוד המחשב הנייד או הטלפון החכם ואפילו כיסוי עבור נשים בהריון. כל הרחבה תעלה לכם סכום נוסף אבל ביחס לשקט הנפשי שאתם זוכים לו המחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

לבחור בחברה שתהיה לצדכם ברגע האמת
ביטוח בכלל וביטוח עבור נסיעה לחו"ל בפרט הוא המוצר שאנחנו לא מוכנים לוותר עליו אבל נשמח מאוד שלא לעשות בו שימוש. נסיעה לחו"ל אמורה להיות מהנה, משחררת, ממלאת באנרגיות אבל לעיתים אנו חווים תאונה או אירוע בלתי צפוי שהורס לנו את התוכניות. פציעה בארץ זה מקרה לא נעים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפציעה במדינה שאתם לא מכירים ולכן לפני שאתם בוחרים את חברת הביטוח בררו היטב איזו חברה תהיה לצדכם ברגע האמת כאשר באמת תזדקקו לה. ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס זו הבחירה של רוב הישראלים שעוזבים את גבולות המדינה ולא בכדי יותר ויותר ישראלים בוחרים בחברה הזו וסומכים עליה פעם אחר פעם.

מוקד חירום 24 שעות, חילוץ מכל מקום בעולם
אז מה בעצם כוללת הפוליסה של הביטוח נסיעה לחו"ל? מלבד החזרים כספיים על טיפולים או החזר על הכרטיס בעת ביטול נסיעה הפוליסה גם מעניקה לכם שירותים אחרים שיכולים להיות לכם להיעזר רב במקרה ותזדקקו להם. במקרה של אשפוז למשל אינכם צריכים לשלם ולקבל את כספכם עם החזרה לארץ אלא חברת הביטוח שבחרתם בה משלמת ישירות לבית החולים. גם במקרה של חילוץ או הטסה רפואית תוכלו לסמוך על חברת הביטוח שתסייע לכם ותארגן לכם את התנאים הנוחים ביותר לחזרה הביתה או שתשלח אליכם את האנשים המקצועיים כדי שתגיעו הביתה בשלום. חברות הביטוח זמינות עבורכם 24 שעות ביממה כדי שתוכלו לקבל עזרה, לשאול על הכיסויים, להתייעץ ולהיות רגועים בכל רגע כאשר אתם נמצאים בחו"ל. במחיר של כשני דולרים ליום לפוליסה הבסיסית או בקצת יותר עבור הרחבות כאלו ואחרות אתם מסדרים לעצמכם טיול רגוע ושלו, לא תמצאו כמעט מטייל אחד שיגיד לכם שכדאי לכם לוותר על הביטו כדי לחסוך כמה עשרות שקלים. יש הוצאות שמומלץ מאוד להוציא, גם אם אתם מעדיפים כמובן שלא להשתמש בהם.