עוץ לי גוץ לי, תיאטרון הקאמרי

קלאסיקה של התיאטרון הקאמרי בעברית המבריקה של המשורר אברהם שלונסקי והמוסיקה האהובה של המלחין דובי זלצר. לכל מי שראו את ההצגה בילדותם ורוצים להתענג עליה מחדש עם ילדיהם ונכדיהם. טוחן עני המשתוקק להשיא את בתו למלך, מספר לו שהיא מסוגלת להפוך קש לזהב. כיוון שקופת הממלכה ריקה, קופץ המלך על המציאה. האישון הקטן שמופיע לעזרת בת הטוחן הנואשת, מבקש בתמורה את בנה הבכור. לאחר תחנונים והפצרות הוא נאות לוותר, בתנאי שהמלכה הצעירה תדע לנחש את שמו.

צלילי המטבח של רוסיני, התזמורת הישראלית לבמה

אופרה לכל המשפחה המתרחשת ביום בו החליט רוסיני (עמנואל חנון) להפסיק לכתוב אופרות ולפתוח מסעדה. הזמרת ג'ודיתה דה לה פאסטה (יעל צבי) מנסה לשכנע אותו להמשיך לכתוב אופרות שיפארו את שמה.

חצוצרה בואדי, תיאטרון חיפה

עלילת המחזה מתרחשת בתחילת שנות השמונים בחיפה בתקופת מלחמת לבנון הראשונה. הודא, ערביה נוצרייה, העובדת כסוכנת נסיעות ומעורה בתרבות הישראלית, מתגוררת עם מרי, אחותה היפהפייה והפרועה, אמה וסבה בשכונת ואדי ניסנאס הנשלטת על ידי אבו נחלה – 'מאפיונר' עשיר וחסר מעצורים. אל גג הבית עובר לגור אלכס, עולה מרוסיה, נגן חצוצרה וסטודנט בטכניון. הודא ומרי מסתבכות באהבות בלתי אפשריות ונקרעות בין מחויבותן למסורת ולמשפחה לבין צו לבן.

איה אאוץ' אווה, התיאטרון שלנו

במקום סודי, לא רחוק מכאן גרה משפחה מיוחדת במינה: אמא אווה וילדיה איה, אי, אח, ואאוץ'. זאת משפחה מאוד מיוחדת, הם מרפאים פצעים. זאת המשפחה העסוקה ביותר שראיתם בחייכם. כל מי שמקבל מכה קטנה או גדולה קורא ואומר את הקוד: איה, אאוץ', אווה, מגיע אליו היצור הרלוונטי ומטפל במטה קסמים בכל מכה/חבלה. מסקנה: אם כואב לכם, אל תשמרו בפנים, הוציאו החוצה והכול יסתדר במהרה. ההצגה מיועדת לגילאי 3-8 ואורכה 60 דקות.

צילום חצוצרה בואדי: ז'ראר אלון