מאת: שירן טמוזרטי

עם המון אופי ונחישות, שוב שחקני עירוני בית שמש הוכיחו שלמשחקי המאני טיים הם מגיעים במוטיבציה מלאה. היום (יום שישי), בשעה 14:30 בצהריים, הקבוצה העירונית החלה את מסע ההישרדות שלה במשחק המבחנים מול מ.כ בית"ר יבנה.

עירוני, שהייתה חייבת לנצח כדי להבטיח את הישארותה בליגה כבר היום, פתחה טוב את המשחק ועלתה ליתרון מוקדם של 1:0 משער שהובקע על ידי נימי שמש.

יבנה, שגם היא כמו בית שמש רצתה לסגור את הסיפור כבר היום ולהימנע ממשחק מבחנים נוסף מול המפסידה במשחק המקביל בין מעלה אדומים לנתיבות, הצליחה לקבוע שוויון 1:1 בתחילת המחצית השניה.

עירוני לא נבהלה מספיגת השער וכבשה שער נוסף שהעלה אותה ל-2:1 (שוב היה זה נימי שמש), אך כעבור זמן קצר יבנה שוב איזנה את התוצאה וקבעה 2:2 שנשמר עד לשריקה האחרונה.

גם בתום הארכה, התוצאה נשארה 2:2. בדו קרב הפנדלים הבטיחה עירוני את הישארותה באופן מעשי, זאת לאחר שגברה על יבנה בתוצאה של 4:1 (כבשו לבית שמש: מתן בראשי, אלירן ביגי, נימי שמש ומשה קוזוקין).

מצטייני המשחק הם ללא ספק נימי שמש, שכאמור, כבש צמד והוסיף שער נוסף בדו קרב הפנדלים, והשוער המצוין, פלמנבאום גל, שהציג יכולת יוצאת דופן ששווה ליגה לאומית. כל הכבוד לכל סגל השחקנים, לצוות ההנהלה ולמאמן שמואל קוזוקין שדאגו לסיום מתוק של העונה. נקווה שבעונה הבאה לשם שינוי נחגוג עלייה!

צפו בדו קרב הפנדלים: 

https://youtu.be/S0YHo20Cu4I

https://youtu.be/o3imm8ImxCI

https://youtu.be/zPqBMkd6hfU