מרכזי הקניות והסופרים כבר מלאים, קדחת הנקיונות עוד רגע בעיצומה, ומה עם אלו שידם אינה משגת? השנה זו ההזדמנות שלנו להתאחד כקהילה חזקה הדואגת גם לאלו שלא יוכלו ליהנות מפסח רגוע ושמח.

בני הנוער מכל רחבי בית שמש, יחכו לכם היום ולאורך כל השבוע במרכולים: אושר עד, סופר הצלחה ויינות ביתן! תוכלו גם לתרום כסף ישירות לצוות 'נותנים באהבה', הסכומים שיאספו יתרמו ישירות למשפחות, וכמובן שתוכלו לתרום גם מוצרים שיאספו בקניון 'נעימי' או במרכז הקהילתי 'פסגות השבע'.

מימון בן-חמו מנהל 'פסגות השבע' מתנדב לדוגמא!

המרכז הקהילתי 'פסגות השבע' בהובלת קבוצת הנוער 'דילר בשמי' מטעם הסוכנות היהודית, מכריזים על יוזמה מרגשת ומבורכת - 'נותנים באהבה', איסוף וחלוקת מוצרי מזון שיחולקו למשפחות נזקקות בעיר.

בני הנוער שלנו מרגשים בטוב ליבם!

תנועות הנוער וקהילת העסקים בעיר כבר התגייסו ויתרמו מזמנם ויכולותיהם לאיסוף מקסימלי של מוצרים ועזרה באריזה ובחלוקה, וכאן כולנו נכנסים לתמונה מבצע 'נותנים באהבה' זקוק לכל יד נוספת בין אם מדובר באריזה, איסוף או עוד חבילת אורז שתוכלו לתרום, אנחנו זקוקים לכל מי שמוכן לפתוח את ליבו ופשוט לתת מכל הלב, בפסח הזה מגייסים את החום והלב הרחב של אנשי בית שמש כמו בכל שנה.

איך עושים את זה? בפשטות - נכנסים לאתר המרכז הקהילתי: http://bit.ly/2mwsiS8 , נרשמים לפעילות הרצויה - חלוקה/איסוף/תרומה, ולוקחים חלק בפעילות ברוכה שתהפוך את כולנו לבני חורין חופשיים מדאגות, בוא נגרום לכל משפחה לחייך בפסח הזה.