בתחילה מילאו את האולם במרכז הקהילתי 'גוונים', מאות כיסאות שעמדו ריקים מול מסך, אט אט התמלא האולם בעוד ועוד נשים ונערות עד שלא הייתה מרצפת פנויה לעמוד עליה. כ-300 נשים ונערות מכל רחבי העיר גדשו את האולם וכולן הגיעו למטרה אחת - לפגוש ביוצרת והבימאית רמה בורשטיין ולצפות בסרטה האחרון ושובר המוסכמות 'לעבור את הקיר'.

במרכז הקהילתי 'גוונים' התקיים ערב הקרנה של הסרט 'לעבור את הקיר' של היוצרת והבימאית רמה בורשטיין ולאחריו נערך איתה מפגש מרתק. זהו הסרט השני פרי ידיה של בורשטיין, תושבת תל-אביב חוזרת בתשובה ובוגרת בית הספר היוקרתי לקולנוע 'סם שפיגל', הסרט זכה להצלחה מסחררת בפטיבלי סרטים וטקסי פרסים באירופה ובישראל, והוא מגולל את סיפורה של מיכל, רווקה חוזרת בתשובה בת 32 המתקשה למצוא זיווג ראוי, בורשטיין דאגה לתבל את התסריט בהומור בלתי נגמר וטבעיות שקשה שלא להתחבר אליה.

מיד בתום ההקרנה הפתיע את הצופות ראש העיר מר משה אבוטבול שהגיע לברך את קהל הנשים על עשייתן בעיר, על ההיענות לאירועי חודש האישה, ושיבח את בורשטיין על העיסוק האמיץ בעולם השידוכים. בורשטיין עלתה מיד לאחר מכן, ושיתפה את הקהל בסיפור חיה, בתהליך העבודה על הסרטים שהיה גדוש בניסים שאיפשרו את הפקתם, ועברה לחלק השו"ת שנמשך ונמשך, המשתתפות הצמאות ביקשו לשאול ולשמוע עוד ועוד את הבימאית יוצאת הדופן עד שמארגנות האירוע נאלצו לסיים עקב השעה המאוחרת.

את הערב כאמור, אירחו מנהלות המרכז הקהילתי 'גוונים' - יהודית לוברבום, מנהלת הקהילה מרים גסטוויריד ורכזת הקהילה והחוגים רותי שטיינר, במסגרת חודש יום האישה הבינלאומי בשיתוף עם קופת החולים 'מאוחדת', רותי שטיינר רכזת הקהילה שיתפה בגילוי לב כי בתחילה נאלצו המארגנות לבחור בין הקרנה של הסרט לבין מפגש עם היוצרת, ולשמחתה כשהציפו את הדילמה מול החברים ב- 'מאוחדת', הם התגייסו בחפץ לב לממן את שתי הפעילויות מתוך תשומת לב מיוחדת והחשיבות הרבה של ציבור הנשים בעיר, הגב' יוכי גרינברג אשת סגן ראש העיר מר שמוליק גרינבגר שכיבדה את המפגש בנוכחותה ואמרה: "מרגש לראות את מגוון הקהלים שהשתתפו באירוע, הסרט מעורר מחשבה ואמיץ, ורמה היא מרצה בחסד." מדובר בערב יוצא דופן המשלב פעילות תרבותית ורוחנית שהצליחה ברגישות ותבונה לאחד את המגוון המרתק של הנשים והנערות בעיר, לא מרחיק לכת לומר כי ככל שיופקו אירועים מסוג זה עבור ציבור הנשים כך ה'גוונים' השונים בעיר יוכלו לגלות כי רב המשותף על המפריד.