מועדון הנוער המחודש במרכז הקהילתי הושק אמש בנוכחות גדושה של אנשי ציבור ועשייה בעיר, המועדון עבר מתיחת פנים יסודית בשלושת החודשים האחרונים ולצד מגרש כדורסל רחב עבור הנוער והילדים, נבנה גם חדר מוזיקה עשיר ומאובזר ולצידו שולחן ביליארד ושולחן פינג פונג - הכל עבור שעות הפנאי של הילדים והנוער, את פני הבאים בשערי המרכז מקבלת גינת הירק פרי עבודתם המאומצת של הילדים והנוער בפרוייקט הקיימות שמתקיים במרכז, ממנו כפי שסיפר לנו אחד המדריכים, הכינו הילדים פעילות לט"ו בשבט.

הפרוייקט הוא שילוב כוחות של משרד הבינוי והשיכון, מפעלות חינוך פרוייקט שיקום שכונות ועיריית בית שמש. אך טבעי שאת האירוע יכבדו בנוכחותם אנשי ציבור ועשייה רבים וביניהם ראש העיר מר משה אבוטבול שקבע את המזוזה בפתח המועדון וגזר את הסרט, נשא דברים בפתיחת הערב ואמר: "אני זוכר את הורסיה הקודמת של המועדון, ואין מה להשוות אני מודה ליוסי חדד ממשרד הבינוי והשיכון שדאג להעביר את התקציבים עבורנו ורואה את החשיבות של המרכז, למירה שם טוב אשת העשייה מפרוייקט שיקום שכונות. בעזרת השם נבנה בקרוב גם את אולם זינמן כך שנוכל לצפות במופעים והצגות פה בעיר מבלי לנסוע למקומות מרוחקים. נהפוך את העיר למקום שהדור הצעיר לא ירצה לעזוב."

עמית קדמון מנכ"ל רשת המרכזים הקהילתיים עלה גם הוא וברך וציין כי: "כשמו כן הוא המרכז הקהילתי לב העיר זינמן, הוא אכן לב ליבה של העיר על כל גווניה והאתגרים שבה, מאחל שנמשיך לפעול מכל הלב ." שי הופמן מנהל המרכז הקהילתי עלה נרגש ואמר: " ההתרגשות עצומה, תודה בראש ובראשונה לשותפה שלנו מירה שם טוב על הלילות ללא שינה על הנתינה והדברים הקטנים הרבה מעבר לפרוייקט. המטרה שלנו היא לעשות טוב לילדים ולנוער ואני שמח שהגעתי לעיר, תודה לכל מי שנותן יד, למשרד הבינוי והשיכון לראש העיר - כולם."

מירה שם טוב מנהלת פרוייקט שיקום שכונות בעיר, עלתה לדבר על המועדון ופועלו: "משקיעים פה תמיד אבל הפעם בהובלת שר הבינוי והשיכון מר יואב גלנו וסגנו מר ג'קי לוי - זה בענק. אני מודה על שיתוף הפעולה של העירייה ולקבלן המבצע שתרם הרבה מעבר לעבודה המבוקשת. ילדים ונוער - אני מבקשת מכם השתמשו בכל הכלים הניתנים לכם, ראו את המקום כבית לכל דבר."

מר יוסי חדד מנהל אדף מנהל אוכלוסיות במשרד הבינוי והשיכון הגיע וכיבד בנוכחותו, ובדבריו ציין כי: "כאורח זה לא מובן מאליו שראש העיר שותף מלא לעשייה הזו, כן ירבו כמותו. התברכתם במירה אשת עשייה  ובכל השותפים לדרך. גם אני גדלתי בשיקום שכונות עם 11 אחים ואחיות ביהוד בחדר וחצי ואחרי שנים רבות בצה"ל ושנה במשרד הבינוי והשיכון אני אומר - אם משקיעים בנוער מקבלים אזרחים טובים יותר ומדינה טובה יותר."

הילדות הלומדות במרכז הקהילתי סיפקו מופע ריקוד קיצבי ומרהיב והוכיחו עד כמה המרכז משמעותי בחיי היום יום שלהן

בהמשך נשאו דברי ברכה ושבח - סגן ראש העיר מר שמואל גרינברג ששיבח את עבודתו של מר אברהם אייזן מנהל המרכז הקודם, וציין שהמקום יהפוך לפנינה יקרה בעיר כיוון שהעיריה רואה בפעילות המרכז חשיבות עליונה. ורונית מודליאן, מנהלת אגף שיקום שכונות דיברה על התקציב הרב שהושקע במקום וכי ההשקעה הזו תישא פירות בחייהם של הילדים והנוער המבלים במרכז.

את הדברים חתם גטאצ'ו, נער המבלה במרכז הקהילתי זינמן: "המועדון הקודם היה הרוס ואנחנו היינו מגיעים כדי להרוס אותו יותר, שי (הופמן) בחר לשתף אותנו בעשייה האמין בנו ועבד איתנו, היום הנוער מבלה פה ולומד פה לקבל כלים וחוגים במקום להסתובב במקומות אחרים."