בעלי עסקים בעיר? יש לנו בשורה יוצאת דופן עבורכם!

רשת מרכזים קהילתיים בית שמש, בשיתוף עם פרוייקט עתידים ו-Google ישראל, מקדמת בבית שמש את פרוייקט הסטארטר הדיגיטלי. מיזם ראשון מסוגו הפונה לעסקים מקומיים בערים ועושה איתם יחד את הצעדים הראשונים להקמת נוכחות בולטת ברשת ללא עלות.


כל עסק שישתתף במיזם ילווה על ידי עמותת עתידים וענקית האינטרנט בכל הנדרש כדי להתקיים ולבלוט בעולם הוירטואלי.

הפעילות הדיגיטלית נעשית באמצעות כלים הכוללים: אתר אינטרנט לבית העסק, נוכחות ברשתות חברתיות, הגברת הנראות באינטרנט, מפות, ניוזלטר ועוד. העסקים המשתתפים בפרויקט יקבלו הדרכה מקצועית, ליווי אישי ותמיכה ארוכת טווח ללא עלות. הפרוייקט מתבצע ביוזמת עמותת עתידים ו-Google ישראל ובעזרת Wix המייצרת פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט.

בעלי עסקים! אתם מוזמנים למהר ולהירשם באמצעות הרכזים במרכזים הקהילתיים השונים: גוונים, לב העיר-זינמן, מאירהוף ופסגות השבע ובאתר האינטרנט: bit.ly/2lNX5cE 

זו ההזדמנות שלכם לשים את בית שמש והעסקים המובילים בה במרכז הבמה - עם נוכחות בולטת ומשמעותית ברשת, להיחשף לקהלים נרחבים ולהגדיל את הפוטנציאל העסקי - ללא עלות, כדבריו של מנכ"ל Google ישראל מאיר ברנד: "עסקים קטנים עם נוכחות דיגיטלית מצליחים הרבה יותר מכאלו שאין להם נוכחות כזו, הם צומחים ב 24% - יותר ומהווים 80% מהמשרות החדשות של העסקים הקטנים. השימוש בכלים דיגיטלים לא צריך להיות רק נחלת ההיי-טק".


שמואל גרינברג סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"סים מברך על המיזם וקורא לעסקים מקומיים לקחת חלק במהפכה ולהתחבר לקהילה.